W marcowe sobotnie popołudnie zmierzyliśmy się na boisku w Zabełczu z drużyną Olimpia Pisarzowa. Sparing udało się wygrać, poszło nam nadspodziewanie łatwo. Rywal nie zawiesił nam dziś za wysoko poprzeczki. Bohaterem meczu został Mateusz Dobosz autor aż 4 trafień!  Zobacz zdjęcia z meczu!

Po kilku tygodniach problemów organizacyjnych Olimpii, rywal w końcu się zebrał i wystawił na naszą drużyną całkiem solidną ekipę! Początek tego meczu mieliśmy nerwowy, Pisarzowa mocno przycisnęła efektem czego były nasze błędy i pierwsza stracona bramka. Po upływie kilku minut udało się wyrównać stan meczu za sprawą Mateusza Dobosza, a nawet i wyjść na prowadzenie! Pisarzowa jednak szybko odpowiedziała pięknym strzałem z dystansu Kociołka.

Na nasze szczęście fenomenalny w tym meczu był Mateusz Dobosz, który zdobył wszystkie cztery pierwsze bramki w tym pojedynku, dzięki czemu wysoko zwyciężyliśmy w pierwszej połowie. Liczymy, że nasz napastnik utrzyma taką świetną formę również w ligowych pojedynkach!

Druga część meczu była już bardziej wyrównana, Olimpia próbowała budować jakieś akcję, jednak ani raz nie zdołała trafić do naszej bramki, której dzielnie strzegł Daniel Cygnarowicz. ULKSowi udalo się zdobyć jeszcze jednego gola za sprawą pięknego trafienia Seweryna Michalika, który w sytuacji sam na sam, precyzyjnie przelobował golkipera Olimpii. Mecz zakończył się zwycięstwem 5:2 ULKS Korzenna.

Olimpia Pisarzowa - ULKS Korzenna 2:5 (2:4)

2:5 S.Michalik 60.

Olimpia: J.Ciuła - R.Górski, J.Kandyfer, D.Pociecha, K.Pustelnik, A.Tumidaj, P.Kociołek, P.Nawalaniec, J.Wańczyk, Ł.Sobonkiewicz, P.Zając.

ULKS: D.Cygnarowicz - K.Bajorek, D.Wielgus, P.Olchawski, K.Griński - T.Ciastoń, S.Michalik, K.Baczyński (40 A.Szczerba), K.Koralik - P.Grębski (70 zawodnik testowany), M.Dobosz (60 Sz.Obrochta).

Sędziował: P.Słomka (KS Nowy Sącz).