Nasi juniorzy zakończyli zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016! Nie udało się tak jak przed rokiem wywalczyć mistrza jesieni, jednak zabrakło naprawdę niewiele! Zimę będziemy piastować na w czołówce tabeli tuż za Heleną Nowy Sącz!Zobacz zdjęcia z meczu!

W ostatnim meczu kończącym rundę zmierzyliśmy się z Hartem Tęgoborze! Teoretycznie byliśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak z racji faktu, że w naszym zespole brakowało wielu podstawowych zawodników obawialiśmy się tego pojedynku. Szczególnie z tego powodu, że w Tęgoborzy zawsze rozgrywaliśmy trudne mecze, gdzie o  zwycięstwo było bardzo trudno.

Po słabej pierwszej połowie nie było goli. Bramki dopiero posypały się w drugiej części meczu. Już kilka minut po wznowieniu gry trafiamy do siatki rywala. Długie wrzucenie piłki w pole karne, futbolówka mija obrońców Harta, doskakuje do niej Paweł Chronowski i „dziwnym” strzałem pokonuje golkipera gospodarzy.

W 68 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Chronwskiego – Konrad Krasiński pakuje drugiego gola dla ULKSu! Nasz pomocnik ładnie dołożył głowę do piłki i mieliśmy 2:0.

Bohater dzisiejszego pojedynku Paweł Chronowski na kilka sekund przed końcem meczu wykorzystuje błędy w obronie graczy z Tęgoborzy i ze spokojem w sytuacji sam na sam podwyższa wynik meczu na 3:0.
Podziękowania i gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!

Rundę zakończyliśmy w miłych nastrojach. Na naszym koncie 29 punktów co daje obecnie 2 miejsce w tabeli. Punkt więcej po 13 rozegranych meczach zgromadziła Helena Nowy Sącz – lider tabeli.

Jeśli chodzi o zdobyte bramki to nasz zespół jest liderem tej klasyfikacji! 33 zdobyte gole i tylko 8 straconych robi wrażenie! Naszym najlepszym zawodnikiem został Paweł Chronowski, autor 10 bramek i 7 asyst! Warto dodać, że Paweł wystąpił we wszystkich meczach! Drugi w tej klasyfikacji jest Konrad Krasiński autor 7 goli i 5 asyst! Nasz golkiper Daniel Cyganrowicz zachował czyste konto aż w 7 meczach!

W niektórych statystykach nasi juniorzy są najlepsi ze wszystkich drużyn w I lidze! To świetnie rokuje na przyszłość i stawia nas w nadziei przed rundą rewanżową na wiosnę! Korzenna będzie walczyć o mistrzostwo w lidze! Chcemy po raz drugi pod rząd wystąpić w barażach o MLJS! Przeżyć ponownie niezapomniane piękne chwile, które towarzyszą meczą barażowym! Brawo Juniorzy! Cały klub z Korzennej jest z Was dumny!

Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna 0:3 (0:0) [JS]

0:1 P.Chronowski 51 (as. Ł.Kuzera),

0:2 K.Krasiński 68 (as. P.Chronowski).

0:3 P.Chronowski 90 (bez asysty).

Żółte kartki: P.Stochmal - K.Krasiński.

Hart: 1 Paweł Saczka - 7 Marcin Cisowski, 11 Sebastian Gawron, 6 Hubert Grzyb, 8 Tomasz Hajduga, 4 Rafał Krawczyk, 2 Mateusz Nowak (15 Jacek Sromek (60'), 3 Stanisław Popiół, 14 Przemysław Stochmal, 3 Szymon Wójcik, 17 Dawid Zawiślan.

ULKS: D.Cygnarowicz - Ł.Kuzera, K.Grząbel, M.Kantor, A.Szeliga - D.Widlak, K.Krasiński, K.Koralik, K.Płachta - P.Chronowski, D.Matusik.

Sędziował: Hojniak (KS Nowy Sącz).