Trzy kolejne punkty dopisują nasi juniorzy do swojego dorobku! Dzisiejszy mecz z Hańczową miał być formalnością w kolejnej zdobyczy punktowej, jednak wcale dziś łatwo nie było! Momentami w tym meczu po prostu baliśmy się rywala z Hańczowej! Zobacz zdjęcia z meczu!

Po pierwszych kilkunastu minutach kiedy to Hańczowa po porostu nas gniotła spodziewaliśmy się bardzo trudnej przerwy! Rywal to solidna ofensywa, niezły bramkarz jednak troszku słabsza defensywa. Udało się to wykorzystać naszym graczom, którzy w krótkim czasie wpakowali rywalowi 3 bramki a 4 gola dołożyli pod koniec pierwszej połowy! Szybko zdobyte bramki skutecznie ułożyły dzisiejsze spotkanie.

Prawdziwym bohaterem dzisiejszego meczu został Konrad Krasiński, to właśnie ten gracz dziś miał udział przy wszystkich bramkach dobytych przez ULKS! Boiskowy „Coentrao” asystował 3 razy i sam zdobył 2 gole jeden pięknej urody!

Strzelanie dla naszej drużyny rozpoczęło się właśnie po indywidualnej akcji Konrada Krasińskiego na prawym skrzydle, piękne dogranie w pole karne gdzie nogę do piłki dokłada Chronowski który kieruje futbolówkę do pustej bramki z kilku metrów.

Na 2:0 podwyższa właśnie Konrad Krasiński. Nasz gracz zdobywa już kolejną podobną tak piękną bramkę. Rzut wolny w okolicach 20 metra, techniczny strzał i futbolówka znowu szybuje nad murem w okienko bezradnego golkipera. Szacunek za te bramki!

Kolejne trafienie to rzut rożny dla naszej drużyny, wrzutka na głowę Krasińskiego, który zgrywa celnie do Dawida Matusika. Nasz gracz na wysokości 16 metra decyduje się na uderzenie. Mocny strzał w bok bramki i golkiper Hańczowej po raz trzeci wyciąga piłkę z siatki.
Pod koniec pierwszej połowy dobrze Paweł Chronowski podaje do Konrada Krasińskiego, który w klarownej sytuacji umieszcza piłkę w siatce.

W drugiej połowie nasz zespół już był mniej skuteczny, mieliśmy również sporo sytuacji bramkowych. Momentami atakowała też Hańczowa, która zasłużyła na bramkę. Jednak póki trafiła ją Hańczowa, to wcześniej trafiła Korzenna. Prostopadłe podanie Krasińskiego do Chronowskiego, nasz gracz w sytuacji sam na sam z bramkarzem celnie posyła piłkę po ziemi w dłuższy róg bramki.

W końcówce meczu, gdy na boisku pojawił się nasz rezerwowy bramkarz Artur Skowron, Hańczowa pechowo trafia nam bramkę. Nasz golkiper nie miał jednak żadnych szans przy bramce. Nie najlepiej zachowała się nasza defensywa, która dała się zaskoczyć przy wyrzucie z autu.

Brawo i podziękowania dla naszych zawodników! Dzięki dobrym wynikom w tej kolejce  nasza drużyna  ciągle pozostaje w kontakcie z samym czubkiem tabeli! Już za tydzień kolejny i zarazem ostatni mecz! Rywalem będzie hart Tęboborze, również należy wygrać!

ULKS Korzenna - LUKS Hańczowa 5:1 (4:0)

1:0 P.Chronowski 16 (as. K.Krasiński),

2:0 K.Krasiński 18 (z rzutu wolnego),

3:0 D.Matusik 20 (as. K.Krasiński),

4:0 K.Krasiński 38 (P.Chronowski),

5:0 P.Chronowski 65 (as. K.Krasiński).

5:1 J.Skalski 80.

Żółte kartki: M.Kuruc, K.Jabłczyk.

ULKS: D.Cygnarowicz (75 A.Skowron) - Ł.Kuzera, K.Grząbel, A.Szeliga, M.Kantor - Sz.Gruca (55 K.Płachta), D.Widlak, Z.Gryzło, K.Krasiński - D.Matusik (55 K.Koralik)P.Chronowski.

Hańczowa: 1 Jarosław Zastępa - 7 Daniel Fecica, 16 Krystian Gałęziowski, 14 Kamil Jabłczyk, 11 Dawid Kicwak, 4 Mateusz Kuruc, 2 Dawid Plewa, 8 Emil Ptaszkowski, 13 Jan Skalski, 18 Piotr Stasik (15 Adrian Kopieć (80'), 5 Karol Zając (17 Przemysław Merena (57').