Trampkarze „jadą z koksem” nadal! Dziś w gorące sobotnie październikowe popołudnie pokonali na boisku w Zawadzie piłkarzy Dunajca Nowy Sącz! Po bardzo dobrym meczu nie daliśmy naszym rywalom żadnych szans, a 4:1 to najmniejszy wymiar kary! Serce się raduje! Zobacz zdjęcia z meczu!

Widzieliśmy, że będzie to trudna przeprawa! Dunajec bowiem to solidna firma! Super łatwo nie było, jednak znów nasi gracze dali z siebie wszystko i zwyciężyli!

Dobrze, że w tej pierwszej połowie Artur Krzyżak zdobył bramkę! Od tego momentu grało się już nam łatwiej! Drugiego gola po podaniu Konrada Kuzery dołożył Grzesiek Mróz i spokojnie ukończyliśmy tę drugą połowę prowadząc 2:0!

Mimo prowadzenia, widzieliśmy że ewentualny gol dla Dunajca może dodać im kopa… Niestety tak się stało, Dunajec trafił nam bramkę i zaczęło się momentami robić gorąco!

Na nasze szczęście mamy w swojej drużynie dwóch niesamowitych zawodników, którzy w odpowiednim momencie potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki i odwrócić trudną sytuację naszej drużyny! Ci zawodnicy to oczywiście Konrad Kuzera i Grzesiek Mróz. Ten drugi wspaniale asystował, a ten pierwszy trafiał! Konrad nie trafił wszystkiego co mógł, ale zdobył dwa cenne gole które pozwoliły pewnie pokonać Dunajca!

Mecz zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem ULKSu 4:1! Brawo, brawo liderzy! Podziękowania za walkę w ciężkich warunkach! Zostawiliście dziś sporo sił na boisku! Do boju Korzenna!

Dunajec Nowy Sącz - ULKS Korzenna 1:4 (0:2) [TR]

0:1 A.Krzyżak 18 (as. K.Kaczmarek),

0:2 G.Mróz 32 (as. K.Kuzera),

1:2 K.Oleksy 48,

1:3 K.Kuzera 57 (as. G.Mróz),

1:4 K.Kuzera 58 (as. G.Mróz).

Dunajec: 1 Patryk Griński - 15 Jakub Dudek, 10 Mateusz Gajewski, 14 Kacper Kałużny, 4 Maciej Lechowicz, 7 Sebastian Leśniak, 6 Kacper Oleksy, 5 Andrzej Siwek, 11 Kamil Urban. Oraz: 12 Kacper Hajduk, 3 Michał Piszczek.

ULKS: D.Głąb - J.Przychocki, M.Michalik, M.Hojnor, J.Kantor - M.Oracz, A.Krzyżak, K.Kaczmarek, K.Jaworecki  - K.Kuzera, G.Mróz. Oraz: G.Świerad, Antoni Kois, K.Łukasik.