Kolejny dobry mecz rozegrali nasi juniorzy starsi! Po niespełna kilku dniach kiedy to pokonaliśmy 5:0 na własnym boisku Skalnik, w dniu dzisiejszym w podobnych rozmiarach pokonaliśmy rywala z Bobowej! Znowu zagraliśmy dobrze, solidnie i efektownie!Zobacz zdjęcia z meczu!

Praktycznie przez cały mecz to Korzenna kreowała grę. Bobowa nastawiła się jedynie na grę z kontry. Już po kilku minutach mogliśmy prowadzić, jednak pierwszy gol wpadł dopiero w okolicach 18 minuty. Wtedy to długie podanie Łukasza Kuzery na bramkę zamienił Paweł Chronowski. Nasz napastnik popisał się przepięknym lobem! Na 2:0 podwyższył Dawid Widlak, nasz pomocnik „poszedł do końca” za wrzuconą w pole karne piłką przez Pawła Chronowskiego. Dawid uprzedził bramkarza i lewą nogą z ostrego kąta skierował piłkę do siatki! Był to swoisty „gol do szatni”, który dosłownie wpadł w ostatnich sekundach pierwszej połowy.

Korzenna poszła za ciosem w drugiej części meczu, efektem tego było kolejne trafienie. W polu karnym faulowany Paweł Chronowski, jedenastkę na bramkę zamienia sam poszkodowany. Paweł wykonał ten rzut karny kiepsko, jednak odrobina fartu i futbolówka wpadła do siatki.

Rywala dobiliśmy w końcowych sekundach tego meczu. Najpierw kolejnego cudownego gola zdobył Paweł Chronowski a rywala dobił Konrad Płachta! Chronowskiemu na woleja idealną piłkę dograł Zbyszek Gryzło. Bohater tego meczu Paweł Chronowski cudownie złożył się do tego strzału z woleja i wycelował w samo okienko. Był to jeden z najpiękniejszych goli Pawła które dotychczas zdobył w klubie z Korzennej!

Popis strzelecki zakończył Konrad Płachta, który otrzymał prostopadłą piłkę od Kamila Koralika. Płachta z lewej nogi z kilku metrów mocno kropnął pod poprzeczkę bezradnego bramkarza Bobowej!

Mecz kończy się ładnym zwycięstwem 5:0 ULKSu! Brawo dla naszych juniorów!

KS Bobowa - ULKS Korzenna 0:5 (0:2) [JS]

0:1 P.Chronowski 18 (as. Ł.Kuzera),

0:2 D.Widlak 45 (as. P.Chronowski),

0:3  P.Chronowski 60 (z rzutu karnego),

0:4 P.Chronowski 90 (as. Z.Gryzło),

0:5 K.Płachta 90 (as. K.Koralik).

Mecz bez kartek!

Bobowa: A.Barczyk - A.Iwański, P.Flądro, D.Gerlak, D.Radzik, P.Forczek (46 P.Dębosz), K.Mucha (55 J.Kieroński), J.Oślizło, F.Świątański, J.Sokulski, Ł.Kieroński.

ULKS:  D.Cygnarowicz - Ł.Kuzera, K.Grząbel, A.Szeliga (80 B.Oleksyk), J.Kapała (58 M.Kantor) - Z.Gryzło, D.Widlak (55 Sz.Gruca), K.Baczyński (80 D.Matusik), K.Krasiński (76 K.Płachta) - P.Chronowski, A.Wielgus (70 K.Koralik).