Drugi mecz i drugi remis 1:1. Podobnie jak i po pierwszym meczu także i po drugim mamy spory niedosyt z osiągniętego wyniku. Tym razem jednak rzutem na taśmę udało się wyrównać i zdobyć jeden punkt, który musimy uszanować.Zobacz zdjęcia z meczu!

Spotkanie w Rytrze było diametralnie inne niż to sprzed kilku dni z Kolejarzem. W pierwszym meczu szczególnie w drugiej połowie graliśmy świetnie, walczyliśmy. W meczu w Rytrze nasza gra wyglądała dużo gorzej, graliśmy ospale, niedokładnie i bez kompletnego pomysłu na grę. Oczywiście nie mieliśmy najmocniejszego składu jak na mecz z Kolejarzem, jednak rywalizowaliśmy z dużo słabszą drużyną, z którą mimo wszystko powinniśmy sobie poradzić bez większych problemów. Tak jednak nie było.

Nasza przewaga w tym meczu była miażdząca, Rytro nieznacznie tylko kilka razy uderzyło na naszą bramkę jednak praktycznie żaden strzał poza golem nie był zagrożeniem.

Na drodze naszej drużyny stali młodzi jednak ambitni zawodnicy gospodarzy. Wspierani byli oni osobą Mateusza Długosza, a więc znakomitego bramkarza który pewno już nie pierwszy raz uchronił Rytro przed porażką. W meczu z Korzenną bronił bardzo dobrze, kilka razy wybronił nieprawdopodobnie. Mimo tego iż on stał w bramce, to my i tak powinniśmy strzelić. Niestety nic nie chciało wejść.

W drugiej połowie na bramce pojawił się Artur Skowron , który zastąpił Tomka Dźwigniewskiego. W okolicy 75 minuty nasz bramkarz nie unika błędu i zostaje pokonane po strzale z rzutu wolnego przez Dziedzinę. Konsternacja w naszej drużynie, w momencie kiedy w pełni kontrolujemy mecz dostajemy bramkę.

Robiliśmy do końca meczu co tylko mogliśmy, bez skutku, aż do ostatniej minuty meczu. Wtedy to z okolic 20 metra pięknym technicznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Konrad Krasiński. Futbolówka odziwo zaskoczyła świetnego bramkarza Popradu i wpadła do bramki tuż przy słupku. Trzeba przyznać, że był to piękny i zarazem cenny gol naszego zawodnika.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Poprad Rytro - ULKS Korzenna 1:1 (0:0)

1:0 R.Dziedzina 65 (z rzutu wolnego),

1:1 K.Krasiński 90 (z rzutu wolnego).

Poprad: 28 Mateusz Długosz - 17 Dawid Barnach, 2 Michał Dudczak, 10 Robert Dziedzina, 11 Arkadiusz Janikowski, 16 Kacper Kołbon, Jakub Ogorzały, 19 Karol Poczkajski, 6 Rafał Poczkajski, 9 Karol Rams, 7 Przemysław Wróbel.

ULKS:  T. Dźwigniewski  (46 A.Skowron) - Ł. Kuzera, K. Grząbel, J . Kapała (75 B. Oleksyk),  A. Szeliga -  Z. Gryzło, Sz.Gruca, K.Krasiński, D.Widlak - A.Wielgus (46 K. Koralik),  P. Chronowski.

Sędziował: R.Budnik (KS Nowy Sącz).