Znakomicie rozpoczęli nowy sezon nasi trampkarze! Na głównym boisku w Barcicach pokonali oni wysoko miejscową drużynę Barciczankę aż 11:0. Spodziewaliśmy się w tym dniu zdecydowanie trudniejszego pojedynku. Wielu naszych graczy dzisiaj zadebiutowało w trampkarzach!Zobacz zdjęcia z meczu!

To spotkanie rozpoczęliśmy bardzo niemrawo, długo nie mogliśmy się oswoić z faktem, że to już mecz ligowy, że trzeba wziąć się do poważnego grania! W końcu załapaliśmy o co chodzi i w miarę zaczęło nam wychodzić. Wór z bramkami otworzył dopiero w 15 minucie Grzesiek Mróz, otrzymał on podanie od Artura Krzyżaka. Następnie nasz napastnik zdobył kolejne 3 gole! Jeden z nich był przepiękny. Grzegorz wykończył strzałem z głowy klasowe dośrodkowanie Konrada Kuzery.

Gole w tym meczu padały ze sporą łatwością. Jeden po drugim średnio co kilka minut. W drugiej połowie swoją skuteczność poprawił Konrad Kuzera i również dołożył kilka bramek. Jedno trafienie zaliczył Mateusz Oracz, prócz bramki dwukrotnie jeszcze asystował. Licznik bramek zatrzymał się na 11 oczkach! Barcice na naszą bramkę oddały 3 groźne strzały. Jednak bardzo dobrze piłkę wyłapali nasi bramkarze w pierwszej połowie Damian Głąb zaś w drugiej młody Mateusz Filip. Cieszy wysokie zwycięstwo i czyste konto naszej defensywy i bramkarzy!

Ten mecz to była bułka z masłem. Wygraliśmy wysoko praktycznie bez większego wysiłku. Jednak zdecydowanie od niektórych graczy mogliśmy wymagać jeszcze więcej. Przed nami teraz prawdziwy sprawdzian. Już w sobotę na boisku Jedności zagramy z Sandecją II Nowy Sącz! Powiedzmy sobie szczerze, że aby powalczyć z Sandecją o punkty, musimy dać z siebie zdecydowanie więcej niż w meczu z Barcicami!

Barciczanka Barcice - ULKS Korzenna 0:11 (0:6)

0:1 G.Mróz 15 (as. A.Krzyżak),

0:2 G.Mróz 18 (as. M.Hojnor),

0:3 G.Mróz 19 (as. K.Kuzera),

0:4 G.Mróz 21 (as. K.Kuzera),

0:5 K.Kuzera 26 (as. G.Mróz),

0:6 G.Mróz 29 (as. K.Kuzera),

0:7 K.Kuzera 45 (as. M.Oracz),