Kolejny, trzeci już sparing rozegrali nasi seniorzy przygotowując się do zbliżającego się wielkimi korami nowego sezonu 2015/2016. Tym razem rywalizowaliśmy z rywalem z B klasy – ULKSem Przydonica. Spotkanie przebiegło zgodnie z planem, wysoko zwyciężyliśmy. Zobacz zdjęcia z meczu!

Mimo sporej przewagi w tym meczu naszej drużyny, Przydonica również miała kilka dobrych akcji. Rywal zasługiwał na gola, jednak nie udało się im go strzelić. Dwukrotnie trafili w poprzeczkę naszej bramki, świetnie bronił nasz bramkarz. Korzenna spokojnie kontrolowała boiskowe wydarzenia i średnio co kilkanaście minut pakowaliśmy bramkę do siatki golkipera z Przydonicy.

Dwie pierwsze bramki zdobył Przemek Szameblan, jedną z rzutu karnego. Następnie trafiali Marek Olszewski oraz Albert Szczerba. Ostatnie dwie bramki to bramki autorstwa Artura Wielgusa, które padły w drugiej połowie meczu. Cały mecz zakończył się okazałym zwycięstwem ULKSu Korzenna 6:0.

Podziękowania dla ULKSu Przydonica za możliwość wspólnej sparingowej rywalizacji!

ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 6:0 (4:0)

1:0 P.Szambelan 5,

2:0 P.Szambelan 10 (z rzutu karnego),

3:0 M.Olszewski 30,

4:0 A.Szczerba 38,

5:0 A.Wielgus 55,

6:0 A.Wielgus 80.

ULKS: D.Cygnarowicz (46 T.Dźwigniewski) - P.Olchawski, J.Kantor, Zawodnik testowany, M.Kantor, J.Wójcik, M.Olszewski, K.Baczyński, D.Wielgus - A.Szczerba, P.Szambelan. Oraz: K.Gręblowski, A.Wielgus, Z.Gryzło, T.Kuzera, B.Grząbel.

Sędziował: K.Krasiński.