Bardzo dramatyczny mecz rozegrali nasi trampkarze w poniedziałkowe deszczowe popołudnie. Rywalem w dzisiejszym pojedynku był Dunajec, bardzo dobra ekipa z Nowego Sącza. Mecz miał przebieg od euforii do rozpaczy! Przegraliśmy pojeydnek który powinniśmy wygrać!Zobacz zdjęcia z meczu!

Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz, już po niecałych 10 minutach prowadziliśmy z faworytem 2:0. Dwie piękne bramki zdobył niezawodny Konrad Kuzera, spory udział przy jego bramkach miał Grzesiek Mróz. Dość dobrze graliśmy w tej pierwszej połowie, dobrze bronił również nasz golkiper Paweł Karwat. Nie daliśmy wbić sobie bramki po pierwszych 35-minutach.

Niestety w drugiej połowie Dunajec mocno na nas ruszył, dopuściliśmy do zbyt dużej ilości strzałów na naszą bramkę. Po trzech z nich nie najlepiej zachował się nasz bramkarz, który wypluwał piłki przed siebie, zabrakło również asekuracji z czego skrzętnie skorzystali gracze Dunajca.

Robiliśmy co mogliśmy, naprawdę  dobrze grali trampkarze z Korzennej. Po wyrównaniu stanu gry przez Dunajec na 2:2, Korzenna odżyła i strzeliła bramkę na 3:2. Autorem gola był Grzesiek Mróz, który wykorzystał długie podanie Adriana Szeligi . Niestety proste nasze błędy i w końcówce tego meczu Dunajec trafia nam dwa gole i wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.  Wielkie szkoda tego meczu, szczególnie iż zasługiwaliśmy na zwycięstwo jak mało kiedy! Nasi ambitni zawodnicy po ostatnim gwizdku byli mocno zrozpaczeni. To jest piłka nożna i trzeba takie wyniki brać na klatę. Mimo wszystko nie mamy się czego wstydzić, wręcz przeciwnie! Rywalizowaliśmy dziś z pierwszym Dunajcem jak równy z równym!

Mecz miał spore znaczenie dla układu tabeli. Zwyciężając w tym meczu pozostawaliśmy z ogromną szansą na zwycięstwo w tej lidze! Niestety przegraliśmy i szanse na mistrza ULKSu Korzenna są już tylko iluzoryczne. Dunajcowi wystarczy zwyciężyć w ostatnim meczu w Starym Sączu i to oni będą cieszyć się z mistrzostwa. My musimy powalczyć o vice mistrza, aby to osiągnąć musimy pokonać w dwóch ostatnich meczach Gród Podegrodzie!  A na walkę o wyższe cele przyjdzie czas w przyszłym sezonie!

ULKS Korzenna - Dunajec Nowy Sącz 3:4 (2:0)

1:0 K.Kuzera 4 (bez asysty),

2:0 K.Kuzera 9 (as. G.Mróz),

2:1 M.Kłębczyk 45,

2:2 J.Chomoncik 48,

3:2 G.Mróz 58 (as. A.Szeliga),

3:3 M.Zawartka 64,

3:4 S.Wąchała 69.

ULKS: P.Karwat - A.Szeliga, J.Przychocki, M.Hojnor, J.Kantor - J.Kubisz, A.Krzyżak, K.Szczygieł, J.Martuszewski - G.Mróz, K.Kuzera. Skład rezerwowy: P.Bajerski, D.Głąb, W.Podobiński, M.Oracz, M.Michalik, M.Leśniak, J.Olszyński.

Dunajec: 1 Adrian Szabłowski - 62 Patryk Boryczko, 39 Jakub Chomoncik, 7 Maciej Kłębczyk, 22 Maciej Lechowicz, 37 Paweł Obrzud, 10 Kamil Twaróg, 64 Szymon Uryga, 11 Sebastian Wąchała, 9 Jakub Wietrzyk, 36 Michał Zawartka, Skład rezerwowy: 40 Przemysław Bobak, 92 Wiktor Bodziony, 69 Mateusz Gajewski, 66 Kacper Oleksy, 18 Arkadiusz Rejentowicz