Warto było przyjść w niedzielne przedpołudnie na stadion w Korzennej! Nasi trampkarze zagrali kapitalny mecz, bardzo wysoko ograli niezły zespół Grybovii Grybów, trafiając aż 6 przepięknych bramek, nie tracąc przy tym żadnej! Rewanż w pełni udany! Zobacz zdjęcia z meczu!

Bardzo obawialiśmy się Grybovii przed tym meczem. Nasz dzisiejszy rywal bowiem kilka tygodni temu pokonał nas na boisku w Grybowie 3:1. Wtedy stać nas było na remis, jednak przegraliśmy. Do tego zawodnicy z Grybowa to wyrośnięta drużyna, mająca lepsze warunki fizyczne! Jednak nie wystraszyliśmy się ich, podeszliśmy do tego rewanżu tak jak należy, zagraliśmy znakomicie a szczególnie nasz duet w linii ataku Konrad Kuzera i Grzesiek Mróz, którzy praktycznie we dwójkę rozprawili się z rywalem!

Po pierwszych minutach meczu nic nie wskazywało na to, że mecz zakończy się pogromem na korzyść Korzennej! Grybovia atakowała jednak to Korzenna zdobyła pierwszą bramkę!  Autorem gola Konrad Kuzera, a asystował Grzegorz Mróz. To trafienie tknęło w nas nadzieje! Po kilku minutach role się odwróciły to Grzegorz trafił piękną bramkę po asyście Konrada. Mróz przymierzył z dalszej odległości, piłka odbiła się jeszcze od słupka blisko okienka i wpadła do bramki!

W kolejnych minutach pada następna bramka, znowu genialne podanie Grześka Mroza i ze spokojem Konrad Kuzera pakuje bramkę przyjezdnym! Dzieła zniszczenia w tej pierwszej połowie dopełnia Robert Głąb! Nasz pomocnik świetnie wykończył dośrodkowanie Grześka Mroza z rzutu rożnego, uderzył on celnie głową z kilku metrów nie dając szans bramkarzowi.

W drugiej połowie konsekwentnie graliśmy podobnie jak i w pierwszej połowie! Kapitalne zawody rozegrała nasza defensywa, w tym dniu była szczelna, nie robiła kiksów po prostu grała świetnie! Do tego dobrze bronił nasz bramkarz co mogło przełożyć się na znakomity wynik!

Na 5:0 gola trafił niezwykły tego dnia Konrad Kuzera, a piłkę otrzymał od również świetnego Grześka Mroza. Konrad ze sprytem w polu karnym ograł obrońcę i skierował piłkę do bramki!

Kropkę nad i postawił nie kto inny jak Konrad Kuzera zdobywając tym samym swoją czwartą bramkę w tym meczu, przymierzył on z dystansu pod poprzeczkę bramki! Piękny gol naszego napastnika. Oczywiście asystę zaliczył Grzesiek Mróz, który po raz 5 w tym meczu asystował! Niespotykane osiągnięcie Grześka!

Spotkanie zakończyło się pięknym wynikiem 6:0 na korzyść ULKSu! Podziękowania dla całej świetnej drużyny! Walczymy dalej! W najbliższy weekend mamy pauzę, jednak do gry wracamy 4 czerwca!

ULKS Korzenna - Grybovia Grybów 6:0 (4:0)

1:0 K.Kuzera 10 (as. G.Mróz),

2:0 G.Mróz 12 (as. K.Kuzera),

3:0 K.Kuzera 21 (as. G.Mróz),

4:0 R.Głąb 28 (as. G.Mróz),

5:0 K.Kuzera 52 (as. G.Mróz),

6:0 K.Kuzera 69 (as. G.Mróz).

ULKS: P.Karwat (60 P.Bajerski) - A.Szeliga, J.Przychocki, J.Kantor, M.Hojnor - R.Głąb, J.Kubisz, A.Krzyżak, K.Szczygieł - K.Kuzera, G.Mróz. Oraz: M.Michalik, J.Olszyński.

Grybovia: 1 Jakub Główczyk - 13 Norbert Burnagiel, 7 Maciej Durlak, 9 Wojciech Gawlik, 5 Jacek Gruca, 17 Grzegorz Krok, 3 Sebastian Krok, 11 Michał Radzik
10 Szymon Sekuła, 16 Jakub Siwek, 18 Szymon Święs, Skład rezerwowy: 4 Szymon Dziedzic, 8 Arkadiusz Pękala.