Nasi trampkarze są właśnie na półmetku swoich rozgrywek. Tym razem podejmowali mocnego przeciwnika, jakim niewątpliwie jest Dunajec Nowy Sącz. Spotkanie odbywało się na boisku w Zabełczu. Nie wyszedł nam za bardzo ten mecz, wysoko przegraliśmy tą rywalizację.Zobacz zdjęcia z meczu!

Warunki jakie spotkały naszych graczy na boisku Zabełcza w Nowym Sączu, były najgorszymi jakie można było spotkać w tej lidze. Nie równe boisko, nie skoszona trawa i przykre warunki podczas pobytu w szatni już na wstępie nas zdemotywowały. Jednak równe były one dla obydwu drużyn i obciążać te okoliczności za winę za porażkę były by nie ma miejscu.

Dunajec dał nam solidną lekcję futbolu, pokazał jak należy grać w piłkę, mimo iż warunki nie były sprzyjające. Gracze gospodarzy po prostu rozklepali nas, chociaż przy odrobinie szczęścia i większej wiary we własne umiejętności można było powalczyć o lepszy rezultat.

Dunajec wygrywał wszystkie pojedynki główkowe, wyprzedał nas biegowo i wygrywał pojedynki jeden na jeden. Nic w tym dziwnego, bowiem gracze z miasta mieli zdecydowane lepsze warunki fizyczne. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0.

W drugiej połowie trafiliśmy gola honorowego, a jego autorem był Konrad Kuzera. Niestety rywal wpakował nam jeszcze 3 bramki po naszych głupich błędach i mecz zakończył się zwycięstwem 5:1 dla Dunajca.

Rywalom gratulujemy zwycięstwa, a naszym zawodnikom dziękujemy za mecz! Już za tydzień w niedziele kolejne spotkanie, rywalizować będziemy z Grybovią Grybów na własnym stadionie!

Dunajec Nowy Sącz -  ULKS Korzenna 5:1 (2:0) [TR]

1:0 M.Zawartka 20,

2:0 W.Bodziony 27,

3:0 P.Obrzud 41,

3:1 K.Kuzera 48 (bez asysty),

4:1 J.Dudek 59,

5:1 M.Zawartka 62.

Dunajec: 1 Adrian Cholewiński - 40 Przemysław Bobak, 5 Patryk Boryczko, 7 Maciej Kłębczyk, 22 Maciej Lechowicz, 37 Paweł Obrzud, 14 Szymon Uryga, 11 Sebastian Wąchała, 93 Jakub Wietrzyk, 36 Michał Zawartka, Skład rezerwowy: 92 Wiktor Bodziony, 62 Jakub Dudek, 63 Mateusz Gajewski.

ULKS: P.Karwat (55 D.Głąb) - A.Szeliga, M.Hojnor, J.Przychocki, J.Kantor - R.Głąb, J.Kubisz, A.Krzyżak, K.Szczygieł - K.Kuzera, G.Mróz. Oraz: M.Michalik.