Po dwóch pierwszych niesmacznych porażkach, nasi trampkarze w końcu wygrywają!  Zwyciężamy w pojedynku z Heleną Nowy Sącz 3:0 i zdobywamy tym samym swoje pierwsze 3 punkty w nowej lidze!  Po raz pierwszy trampkarze zagrali na własnym boisku w Korzennej!Zobacz zdjęcia z meczu!

Spotkanie nie było porywającym widowiskiem, wiele było w tym spotkaniu niedokładnych podań i głupich strat. Spotkały się bowiem dwie przeciętne drużyny tej ligi. Mimo tego, że ten mecz nie wyszedł wszystkich naszym graczom, to Korzenne była w tym spotkaniu stroną przeważającą!

Mimo tak wielu świetnych okazji nie umieliśmy strzelić gola w pierwszej połowie. Setki marnowali Grzegorz Mróz, oraz Konrad Kuzera.

Dopiero w drugiej połowie coś drgnęło. Zdaliśmy sobie sprawę, że zremisować w tym meczu lub przegrać to będzie po prostu wstyd. Swoją świetną grę kontynuował w tym meczu Grzesiek Mróz. To właśnie on trafił dwa pierwsze cenne gole dla ULKSu i niewątpliwie został bohaterem tego meczu. Najpierw wykorzystał on świetne podanie Asi Kubisz. Grzesiek w sytuacji sam na sam w końcu zachował zimną krew i wpakował piłkę do bramki!

Kilka minut później piłkę szybującą do bramki rękami wybronił zawodnik Heleny, został on ukarany 10 minutową karą, zaś arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę na gola bardzo pewnie zamienił Grzesiek Mróz.

W końcówce meczu mieliśmy jeszcze kilka świetnych okazji, wiele z nich zmarnował Konrad Kuzera. Jednak kropkę nad i  w tym meczu postawił Artur Krzyżak. Dostał on piłkę od Konrada Kuzery i pomknął z nią prawym skrzydłem w kierunku bramki! Wbiegł  z piłką w pole karne i uderzył celnie w dłuższy róg bramki!

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszych trampkarzy 3:0! Dziękujemy za mecz i walkę! Już w sobotę kolejne spotkanie, naszymi rywalami będzie Glinik, mecz w Gorlicach!

ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 3:0 (0:0) [TR]

1:0 G.Mróz (as. J.Kubisz),

2:0 G.Mróz (z rzutu karnego),

3:0  A.Krzyżak (as. K.Kuzera)

ULKS:  P.Karwat - A.Szeliga, J.Kantor, J.Przychocki, M.Hojnor - M.Oracz, J.Kubisz, A.Krzyżak, K.Szczygieł - K.Kuzera, G.Mróz. Oraz: W.Podobiński, R.Głąb, J.Martuszewski. Nie zagrał: D.Głąb, M.Leśniak.

Helena: 1 Mateusz Rams - 10 Tomasz Cięciwa, 13 Patryk Gonciarz, 7 Maciej Harnik, 14 Kacper Janicki, 3 Oskar Jurkowski, 17 Filip Leśniak, 9 Patryk Leśniak, 2 Jakub Lizoń, 11 Michał Olesiak, 4 Dawid Wojsław. Skład rezerwowy: 6 Jakub Koza, 16 Wiktor Król, 8 Rafał Lelito, 15 Filip Łukasik, 5 Sebastian Połomski.

Sędziował: M.Wrażeń (KS Gorlice).