Po seniorach i juniorach swoje rozgrywki również rozpoczęli nasi trampkarze!  W przeciwieństwie do naszych dwóch starszych drużyn, trampkarze swoją rywalizację rozpoczynają „od zera”. Trampkarze jednak nie najlepiej weszli w sezon, przegrali pierwszy mecz z Grybovią. Zobacz zdjęcia z meczu!

System jednorundowy wprowadzony przez MZPN Kraków, wymusił na rozgrywkach trampkarzy, że rywalizacja toczy się przez jedną rundę.  Tak więc mecz z Grybovią był pierwszym meczem w nowych rozgrywkach naszych trampkarzy rozgrywanych przez wiosnę 2015r.

W tym meczu zwyciężyła drużyna lepsza, a więc Grybovia.  Zdecydowanie lepsze warunki fizyczne większości graczy do tego w szeregach rywali 9-ciu graczy z rocznika 2000 przełożyło się niestety na to, że przegraliśmy w tym pojedynku. Chociaż przy odrobinie szczęścia mogliśmy w tym meczu zremisować. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, jednak nie poddaliśmy się i na drugą część meczu wyszliśmy zmobilizowani aby odrabiać straty.

Po wielu minutach ciężkiego boju w końcu udało się nam   zdobyci bramkę. Grzesiek Mróz świetnie uruchomił Konrada Kuzerę, który w sytuacji sam na sam ograł bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Po kilku minutach Kuzera obsłużył Mroza, Grzesiek próbował zrobić to samo co kilka minut wcześniej Konrad, niestety nie wyszło mu to najlepiej i zamiast wyrównującej bramki na 2:2 po kontrze naszych rywali tracimy gola na 3:1.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Grybovii, nie najlepiej rozpoczynamy te rozgrywki, jednak liczymy się z tym, że dla nas każdy mecz w  tej lidze będzie trudny.  Najważniejsze jest to, aby po każdym z takich meczów czegoś się nauczyć, wyciągnąć wnioski i nie robić tych samych błędów w kolejnym meczu.

Podziękowania dla wszystkich naszych graczy którzy dali z siebie wszystko. Przed nami teraz 2 tygodnie przerwy, następnie kolejny pojedynek z Sokołem Stary Sącz!

Grybovia Grybów -  ULKS Korzenna 3:1 (2:0)

1:0 Sz.Sekuła 23,

2:0 S.Krok 27,

2:1 K.Kuzera (as. G.Mróz) 50,

3:1 Sz.Sekuła 63.

ULKS: P.Krawat - A.Szeliga, J. Przychocki, J. Kantor,  M. Hojnor -  R. Głąb, A. Krzyżak,  K. Szczygieł, J. Kubisz - G. Mróz, K. Kuzera. Oraz: M. Michalik, M. Oracz, J. Martuszewski.

Grybovia: 1 Michał Jachowicz -  2 Norbert Burnagiel, 7 Maciej Durlak, 5 Jakub Główczyk, 10 Jacek Gruca, 17 Grzegorz Krok, 3 Sebastian Krok, 6 Jakub Radzik, 9 Szymon Sekuła, 4 Szymon Święs, 11 Józef Szpila. Skład rezerwowy: 15 Arkadiusz Ciarach, 14 Wojciech Gawlik, 18 Jan Krok, 8 Norbert Ochel.