Po pojedynku trampkarzy na murawę w Korzennej wybiegli juniorzy starsi. Lider tych rozgrywek ULKS Korzenna podejmował „czerwoną latarnię” naszej ligi – Nawoj Nawojowa, a więc drużynę która jeszcze w tym sezonie nie punktowała. Liczyliśmy na łatwy mecz, jednak nie do końca tak było! Zobacz zdjęcia z meczu!

Po pierwszych 45 minutach pachniało ogromną sensacją! Ostatnia drużyna w tabeli prezentowała się na boisku lepiej od tej pierwszej, co dodatkowo argumentował wynik tego meczu!Nawoj po pierwszej połowie prowadził 1:0 po bramce Artura Nowaka, który wykorzystał podanie Daniela Kotlarskiego. Rywal grał bardzo ambitnie, nie dawał w ogóle rozgrywać piłki naszym graczom. Naszych piłkarzy stać było tylko na dwa strzały celne, raz z rzutu wolnego uderzał Bartek Mlyczyński, a pod koniec pierwszej połowy z dystansu uderzył Szymon Obrochta.

Na drugą połowę wyszedł nie ten ULKS, nasza drużyna w szatni wszystko przemyślała i zaprezentowała się tak jak przystało na lidera I ligi! Zagraliśmy bardzo dobrze, cały czas naciskaliśmy słabnącego z minuty na minutę rywala. Nawoj ani razu nie zagroził naszej bramce, zaś Korzenna swoich sytuacji miał dosyć sporo.

Kilka minut po przerwie po nie udanym dośrodkowaniu Kamila Baczyńskiego piłka wpada "za kołnierz" bramkarzowi Nawoja. Ten gol dodał nam skrzydeł i kolejne bramki wpadały już dużo łatwiej.

Przełomowym trafieniem był gol Emila Włodarza, nasz boczny obrońca fenomenalnie się podłączył do akcji ofensywnej! Emil wszedł w pole karne i zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła Szymona Obrochty, nasz defensor z kilku metrów posłał piłkę w pięknym stylu w okienko bramki bezradnego bramkarza.

Na 3:1 swojego kolejnego gola w tym sezonie dołożył Eryk Koczanowicz, który wykorzystał podanie Kamila Baczyńskiego. Kolejne trafienie to premierowy gol Szymona Obrochty w juniorach w tym sezonie. Nasz napastnik wykorzystał asystę Kamil Baczyńskiego i uderzył po długim rogu z okolic 16 metrów.

Wynik ustalił w końcówce meczu Kamil Baczyński który pokonał golkipera w sytuacji sam na sam.

ULKS Korzenna - Nawoj Nawojowa 5:1 (0:1) [JS]

0:1 A.Nowak 38,

1:1 K.Baczyński 49 (as. A.Wielgus),

1:2 E.Włodarz 55 (as. Sz.Obrochta),

1:3 E.Koczanowicz 67 (as. K.Baczyński),

1:4 Sz.Obrochta 79 (as. K.Baczyński),

1:5 K.Baczyński 88 (as. Sz.Obrochta).

Żółta kartka: B.Mlyczyński.

ULKS: D.Cygnarowicz - P.Kaczmarek, D.Szczerba (83 Ł.Kuzera), P.Olchawski, E.Włodarz (80 J.Grygiel) - E.Koczanowicz, D.Wielgus (65 Z.Gryzło), B.Mlyczyński (72 P.Chronowski), Sz.Obrochta - A.Wielgus (78 K.Grząbel), K.Baczyński.

Nawoj: J.Skoczeń - D.Ferenc, M.Maciak, M.Mirek(65 P.Klimczak), O.Lichoń, K.Maciuszek, D.Nieć, B.Żarnowski, K.Skoczeń (60 D.Biel), A.Nowak (80 P.Korabiowski), D.Kotlarski.