Po świątecznym wypoczynku we wtorkowe popołudnie na mecz wybiegły nasze młodzieżowe zespoły. Najpierw na murawie w Korzennej wystąpili nasi trampkarze. Niestety mecz trampkarzy trwał tylko 35 minut i zakończył się walkowerem dla ULKSu.  Zobacz zdjęcia z meczu!

Rywal z miasta Piwniczna Zdrój w tym meczu wystąpił w 9 osobowym składzie, stąd już od pierwszych chwil zaczął „obrywać”. Bezwzględna Korzenna zaczęła strzelać bramki jedną po drugiej. Festiwal strzelecki otworzył Konrad Krasiński, autor trzech goli w tym pojedynku. Bramki dołożyli również Kamil Koralik, Konrad Kuzera, Dawid Widlak oraz z rzutu karnego nasz kapitan Tomek Kuzera. Trzy gole w końcówce tej pierwszej połowy zdobył Grzegorz Mróz. Nasz młody rezerwowy wszedł na kilka ostatnich minut i zaskoczył wszystkich. Grzesiu zdobył trzy piękne bramki a drugi gol był szczególnej urody i zostanie zapamiętany na długo. Nasz napastnik dostał długie podanie za obrońców od Arka Zająca ze środka pola, Mróz wyprzedził rywala i mając przed sobą bramkę w ostrym kącie zdecydował się na uderzenie z okolic 14 metrów. Bardzo mocno kopnięta futbolówka odbiła się od poprzeczki i blisko okienka wpadła do bramki!

Nasza drużyna na przerwę schodziła mając wynik 10:0 i gdy już na plac mieli wychodzić praktycznie wszyscy zmiennicy ULKSu to dowiedzieliśmy się, że Ogniwo się poddaje i nie wyjdzie na drugą połowę. Rywal zachował się troszkę nie po sportowemu, ale obawiał się na boisku w Korzennej totalnej kompromitacji. Oczywiście oficjalnym powodem rezygnacji z gry były kontuzje graczy w szeregach przyjezdnych.

Korzystając z okazji nasi trampkarze, po zakończonym meczu, rozegrali kilkunastominutowy sparing między sobą.

ULKS Korzenna - Ogniwo Piwniczna Zdrój 10:0 - mecz trwał 35 minut.

1:0 K.Krasiński (as. K.Kuzera),

2:0 K.Kuzera (as. D.Widlak),

3:0 K.Koralik (as. K.Kuzera),

4:0 K.Krasiński (as. Sz.Gruca),

5:0 K.Krasiński (as. K.Koralik),

6:0 D.Widlak (bez asysty),

7:0 T.Kuzera (z rzutu karnego),