W swoim drugim meczu nasi juniorzy starsi również wygrywają, chociaż o zwycięstwo wbrew pozorom nie było łatwo. Tym razem w wyjazdowym pojedynku pokonali Hańczową 4:2, bohaterem meczu został wprowadzony w drugiej połowie młody Paweł Chronowski.

Pierwszy gol w tym meczu padł po świetniej akcji lewą stroną boiska Patryka Kaczmarka, następnei dogrywa on piłkę do Artura Wielgusa, ten próbuje uderzać jednak jego strzał trafia w obrońcę, do futbolówki doskakuje Dominik Wielgus i  pewnie z 5 metrów pakuje piłkę do siatki.

Drugi gol, to kolejny raz przebłysk geniuszu Artura Wielgusa, nasz gracz decyduje się na strzał z okolic 20 metrów, piłka wpada do siatki odbijając się dodatkowo od poprzeczki.

Do przerwy prowadziliśmy 2:0 i wydawało się, że kontrolujemy to spotkanie. W przerwie z konieczności schodzą Patryk Kaczmarek oraz Kamil Baczyński i następnie pojawiają się małe problemu. Z pewnego prowadzenia robi się nieprzyjemny remis.

Hańczowa trafia bramkę kontaktową, w sytuacji sam na sam Skowron nie miał szans i po raz pierwszy w swojej przygodzie z piłką musiał wyciągać piłkę z siatki w juniorskim spotkaniu. Hańczowa poszła za ciosem i zdobywa bramkę wyrównującą.

Korzenna jednak się nie poddawała i jeszcze próbowała coś ugrać. Efektem tego były dwa gole Pawła Chronowskiego. Pierwszy gol to dośrodkowanie Pawła Olchawskiego w pole karne, tam obrońca wybija piłkę która trafia pod  nogi Pawla Chronowskiego i ten strzela po krótkim wyprowadzając nas na prowadzenie. Po około 10 minutach Dominik Wielgus wypuszcza Chronowskiego i ten po raz drugi w tym meczu trafia do siatki rywala stając się bohaterem tego meczu.

LUKS Hańczowa - ULKS Korzenna 2:4 (0:2) [JS]

0:1 D.Wielgus (as. P.Kaczmarek),

0:2 A.Wielgus (bez asysty),