Remisem zakończył się nasz kolejny mecz ligowy, podobnie jak w ostatnim meczu z Szaflarami – zremisowaliśmy. To spotkanie było wyjątkowe, bardzo emocjonujące i zostanie zapamiętane na pewno przez wielu na długo. Dodatkowo ukraszone pięknymi golami. Zobacz zdjęcia z meczu!

Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, stąd dużo goli i sporo emocji. W pierwszej połowie idealne okazje do zdobycia goli miała zarówno Korzenna jak i Szaflary. Kilka minut po pierwszym gwizdku z dystansu fenomenalnie uderzył Bałuszyński, futbolówka uderzona z okolic 30 metrów obiła słupek bramki tuż przy okienku. W odpowiedzi bardzo dobre uderzenie oddał Florian Kamiński, piłka zmierzała w same okienko naszej bramki, ale na wysokości zadania stanął nasz bramkarz i sparował piłkę na rzut rożny.

Po kilkunastu minutach piłka wpada do bramki Cisonia, sprytnym strzałem z dystansu, Olszewski posyła piłkę pod poprzeczkę, jednak chwilkę wcześniej arbiter odgwizduje wątpliwą rękę naszego napastnika. W kolejnych akcjach bardzo niebezpiecznie zaatakowały Szaflary, raz piłka wpadła do naszej  bramki, ale na szczęście arbiter podniósł spalonego. W kilku sytuacjach nie dał się zaskoczyć nasz bramkarz.

W końcu pada gol w tym spotkaniu. Świetna akcja prawą stroną boiska Szymona Obrochty, młody gracz ULKSu dostrzega niepilnowanego na 16 metrze Łukasza Znamirowskiego i podaje mu piłkę płasko po ziemi, Łukasz uderza bez zastanowienia i posyła piłkę do bramki z okolic 16 metra.

Kilka minut przed ostatnim gwizdkiem goście wyrównują. Niesamowicie wykonany rzut wolny przez Floriana Kamińskiego. Rzut wolny na 20 metrze, futbolówka bardzo mocno przechodzi nad murem i wykręcając się wpada w samo okienko bramki naszego bramkarza. Do przerwy remisowy wynik 1:1.
W drugiej połowie pierwszego gola zdobyły Szaflary. Faulowany w polu karnym przez Stawiarskiego – Joniak. Arbiter wskazuje na wapno, a pewnym egzekutorem jedenastki Florian Kamiński, uderza mocno w środek bramki.

Po kilku minutach Korzenna wyrównuje, indywidualny rajd Szymona Obrochty, który ogrywa 3 piłkarzy, wchodzi w pole karne i z trudnej pozycji z ostrego kąta w cudowny sposób pakuje piłkę do bramki, futbolówka odbija się jeszcze od słupka i grzęźnie w siatce Cisonia.

Niestety nie długo cieszyliśmy się z remisu, głupi faul na 16 metrze, żółta a zaraz czerwona kartka dla Bałuszyńskeigo i wydawać by się mogło, że w tym momencie nasz mecz się już skończył porażką. Co gorsza Szaflary trafiają gola na 3:2. Rrzut wolny na 16 metrze dla Szaflar. Uderza oczywiście niezawodny Florian Kamiński, futbolówka trafia w mur, odbija się od niego i wpada idealnie pod nogi Jarząbka, który dobija i trafia tuż przy słupku.

Po kilku minutach kolejny karny dla Szaflar, znów Joniaka fauluje Stawiarski. Znowu uderzał Florian Kamiński, tym razem górą golkiper ULKSu, który świetnie wyczuwa strzelca, bramkarz wybrania piłkę następnie przytomnie łapie piłkę.

Korzenna wychodzi z beznadziejnej sytuacji i wciąż pozostaje w walce o punkty w tym meczu! Kilka minut przed końcem tego spotkania wpada wyrównujący gol! Bramka stadiony świata! Z autu na wysokości 20 metra piłkę wyrzuca do Wójcika - Griński, Kuba przyjmuje piłkę i z bardzo ostrego kąta decyduje się na uderzenie lewą nogą. Futbolówka szybuje idealnie pod poprzeczkę i w samo okienko bramki strzeżonej przez Cisonia.

Ten remis jak nigdy jest  odbierany przez nas jako dobry wynik. Udowodniliśmy, że walką do końca można zdziałać bardzo wiele, a przecież blisko pół godziny graliśmy w osłabieniu. Podziękowania dla wszystkich graczy za walkę i pozostawione siły na boisku.

ULKS Korzenna - LKS Szaflary 3:3 (1:1)

1:0 Ł.Znamirowski 30 (as. Sz.Obrochta),

1:1 F.Kamiński 41 (z rzutu wolnego),

1:2 F.Kamiński 55 (z rzutu karnego),

2:2 Sz.Obrochta 60 (rajd, bez asysty)

2:3 M.Jarząbek 64,

3:3 J.Wójcik 80 (as. K.Griński).

W 75 minucie F.Kamiński nie wykorzystał rzutu karnego.

Żółte kartki: M.Olszewski, J.Stawiarski, A.Bałuszyński - D.Hajnos, D.Baboń.

Czerwona kartka: A.Bałuszyński 63 (słowna obraza sędziego).

ULKS: A.Szczerba -  J.Stawiarski, A.Bałuszyński. J.Kantor, K.Griński - M.Kantor, J.Wójcik, Ł.Znamirowski (75 K.Baczyński), D.Obrzut (46 E.Koczanowicz) - M.Olszewski, Sz.Obrochta (87 P.Kaczmarek).

Szaflary: A.Cisoń - D.Hajnos, M.Strama, D.Baboń, G.Czernik (85 M.Kułach), P.Kamiński, M.Jarzabek, F.Kamiński, R.Antolak, M.Maciaś, P.Joniak.