Remisem zakończył się nasz kolejny mecz trampkarzy starszych. W tym spotkaniu z drużyną ze Świniarska zasługiwaliśmy na zwycięstwo, niestety mimo wielu akcji tylko raz udało się skierować piłkę do bramki naszych rywali. Byliśmy dziś bardzo nieskuteczni.  Zobacz zdjęcia z meczu!

Szybko w tym meczu objęliśmy prowadzenie, z rzutu wolnego Zbyszek Gryzło dośrodkowuje piłkę w pole karne, tam mija się z futbolówkę Konrad Krasiński i do piłki doskakuje Dawid Widlak. Nasz pomocnik świetnie zamyka dośrodkowanie i pewnie z kilku metrów umieszcza piłkę w siatce.

Kilka chwil później powinniśmy prowadzić 2:0, jednak w idealnej sytuacji Konrad Krasiński trafił tylko w słupek. Po chwili Chronowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrał pojedynek, golkiper ze Świniarska wyłapał mu piłkę. Nie wykorzystane okazje lubią się mścić i po upływie kilku minut Śwniarsko wyrównuje.

Ostry kąt, 25 metrów od bramki Skowrona, zawodnik ze Świniarska świetnie dośrodkowuje w pole karne, mocno bita piłka mija wszystkich i wpada po długim idealnie pod poprzeczkę naszego bramkarza. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

W drugiej połowie nie oglądaliśmy już bramek, ale okazji było bardzo dużo. Szczególnie zbudowali je sobie nasi gracze, kilka z nich możemy bardzo żałować. Pierwsza świetną okazję zmarnował Paweł Chronowski, następnie Sławek Wojtaczka który w idealnej sytuacji trafił wprost w rękawice bramkarza. Gola powinien zdobyć również Łukasz Śpiewak, w polu karnym miał idealnie piłkę na głowie, nasz wysoki gracz fatalnie przestrzelił.

Najbardziej boli nas sytuacja z ostatniej minuty, dośrodkowanie gryzły z rzutu wolnego, dośrodkowanie zamyka Paweł Chronowski i pięknym strzałem wyprowadza nas na prowadzenie! Arbiter asystent dopatruje się jednak w tej sytuacji spalonego i nie uznali tej bramki.

Nasi gracze z boiska schodzili ze sporym niedosytem, ponieważ zasługiwali na zwycięstwo. Bardzo dobrze dziś zagraliśmy z niezłą, wysoką drużyną – jaką niewątpliwie jest Świniarsko. Niestety nie udało się i chyba już postawiony cel jaki był awans do wyższej ligi prysnął… . Jednak nie poddajemy się jeszcze! Pozostało nam jeszcze kilka spotkań. Będą to mecze z najlepszymi drużynami tej ligi, trzeba powalczyć z tymi przeciwnikami i pokazać siłę Korzennej!

ULKS Korzenna - LKS Świniarsko 1:1 (1:1) [TS]

1:0 D.Widlak 19 (as. Z.Gryzło),

1:1 Świniarsko 30.

ULKS: A.Skowron - D.Łaś, Ł.Śpiewak, P.Rosiek, T.Kuzera - S.Wojtaczka, Z.Gryzło, D.Widlak, P.Stawiarski - K.Krasiński, P.Chronowski. Oraz: K.Kuzera. Nie zagrali: Sz.Gruca, R.Pękała, G.Mróz, J.Kantor.

Sędziował: K.Zalewski (KS Limanowa).