Świetnie zaprezentowała się dziś nasza najmłodsza drużyna wygrywając bardzo wysoko w Derbach Gminy Korzenna! Pokonali oni bowiem aż 6:2 swojego rywala z za miedzy Orła Wojnarową! Same superlatywy po takim meczu rzucają się na usta! Ogromne gratulacje i podziękowania!  Zobacz zdjęcia z meczu!

Bardzo poważnie wszyscy podeszli do tego meczu, bardzo dobra frekwencja na zbiórce przedmeczowej, pełna koncentracja, kilka taktycznych ruchów zrealizowanych, świetna gra, znakomity Paweł Chronowski i po prostu musieliśmy wygrać!
Początek tego meczu gdy widniał wynik remisowy nie odzwierciedlał tego, że spotkanie zakończy się tak wysokim zwycięstwem ULKSu. Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, Chronowski wyrzuca piłkę z autu, futbolówka wpada w pole karne mija się z nią defensor Orła, wszystko wykorzystuje Konrad Krasiński dokłada nogę i uderza nad wychodzącym bramkarzem.

Po kilku minutach wyrównuje Orzeł a dokładniej najlepszy bez wątpienia gracz Orła Piotr Fyda. Zawodnik Orła celnie uderza z okolic 16 metra. Po kilku kolejnych minutach ratuje nasz szczęście, niski Mędoń uderza głową i piłka trafia w słupek naszej bramki.

Jednak ten gol nas nie przyćmił i podnieśliśmy się strzelając kolejne gole. Swój maraton strzelecki rozpoczął Paweł Chronowski. Gola dającego nam prowadzenie strzelił po asyście Zbyszka Gryzły. Zrobił to tak jak ma się robić! Nie czekał tylko szybko jak tylko była okazja przymierzył tuż przed wychodzącym bramkarzem.

Za chwilę strzela kolejną bramkę, świetna dwójkowa akcja z naszym skrzydłowym Dawidem Widlakiem. Chronowski otrzymuje od niego piłkę i wykańcza całą akcję celnym strzałem tuż przy słupku.

Do przerwy utrzymał się wynik 3:1 dla ULKSu, chodź mogło być więcej dla nas. Np. kapitalnie z okolic 30 metra uderzył Tomek Kuzera, jego fenomenalny strzał trafił w poprzeczkę bramki!

Drugą połowę kontrolowaliśmy również jak i pierwszą, ale nie rozpoczęliśmy jej najlepiej. Znowu Fyda przeprowadza indywidulaną akcję, sprytnie wdziera się w pole karne i mocno a zarazem celnie uderza nie do obrony. Znowu wynik niebezpieczny i stykowy.

Jednak po tym golu nie daliśmy się już sforsować w defensywie i tylko atakowaliśmy zdobywając kolejne gole. Na 4:2 strzelił znowu Chronowski, w zamieszaniu podbramkowym celnie uderzył pod poprzeczkę, a chwilę później znowu nasz niezawodny snajper, tym razem dobił piłkę która chwilę wcześniej odbiła się od poprzeczki.

Ostateczny cios Orłowi zadał świetnie grający dziś Zbyszek Gryzło, wykorzystał on podanie Pawła Chronowskiego i sprytnie uderzył tuż pod wychodzącym bramkarzem.

Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla korzeńskiego zespołu! Byliśmy dziś lepszym zespołem pod każdym względem. Wiadomo, że również popełniliśmy błędy, ale takie w piłce nożnej muszą się zdarzać, bo po prostu nie było by w ogóle bramek. Wielkie brawa dla wszystkich graczy i dla każdego z osobna! Każdy z zawodników zagrał dziś bardzo dobrze, każdy jeden dał z siebie wszystko na ile tylko było go stać! Jednak nie popadajmy w samo zachwyt, przed nami jeszcze sporo pracy, jeszcze wiele meczów o ważne punkty. Jednak obecnie wśród trampkarzy to rządzi i rządziła Korzenna! Brawo!

ULKS Korzenna - Orzeł Wojnarowa 6:2 (3:1) [TS]

1:0 K.Krasiński 3 (as. P.Chronowski),

1:1 P.Fyda 12,

2:1 P.Chronowski 16 (as. Z.Gryzło),

3:1 P.Chronowski 33 (as. D.Widlak),

3:2 P.Fyda 36,

4:2 P.Chronowski 41 (as. K.Krasiński),

5:2 P.Chronowski (as. D.Widlak),

6:2 Z.Gryzło (as. P.Chronowski).

ULKS: A.Skowron - D.Łaś, Ł.Śpiewak, T.Kuzera, P.Rosiek - Z.Gryzło, S.Wojtaczka, D.Widlak, P.Stawiarski - P.Chronowski, K.Krasiński. Zagrali również: K.Kuzera, G.Mróz, Sz.Gruca, J.Kantor. Nie zagrali: R.Pękała, K.Pancerz.

Orzeł: G.Szarek - K.Gołyźniak, H.Fyda, B.Kubiak, P.Tubek, A.Apriasz, P.Fyda, Sz.Bocheński, K.Mikulski, D.Mikulski, M.Mędoń. Oraz:  R.Tubek, M.Tarasek, K.Filek, K.Sapalski.