Tak! Udało się zwyciężyć w niezwykle trudnym meczu z Polanami/Berest! Nasi juniorzy jako pierwsi wygrali na tym trudnym terenie jakim bez wątpienia jest Berest. Ogromny szacunek dla naszej młodej drużyny, pozostajemy w walce o awans! Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Wielgus, Emil Włodarz i Szymon Obrochta.

Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu, remis w tym meczu dla nas byłby satysfakcjonujący. Ale nasi juniorzy zagrali bardzo dobrze i mimo kiepskiej pierwszej połowy wywalczyli upragnione zwycięstwo.

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0, bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry. Jednak na drugą cześć meczu trener Śmietana niezwykle nastroił i zmotywował naszych zawodników, którzy zagrali świetnie i szybko strzelili rywalowi 3 bramki.

Dwa gole tuż po przerwie były bardzo podobne, dwa dośrodkowania, dwie asysty Patryka Kaczmarka i Artur Wielgus zdobywa dwa gole. Niezwykle cenne kolejne trafienia naszego młodego napastnika.

Po chwili znów troszkę się podłamaliśmy, ponieważ straciliśmy głupio gola i Polany wyrównały. Ale było jasne po co tutaj przyjechaliśmy i poszliśmy za ciosem.

Po upływie kilku minut trafiamy gola na 3:2, autorem trafienia Emil Włodarz, w tej sytuacji asystował mu Kamil Baczyński. W samej końcówce postawiliśmy „kropkę nad i”, a pięknego gola zdobył Szymon Obrochta, który z powodu kontuzji zagrał kilkanaście minut.
Niezwykle cieszy to zwycięstwo naszych juniorów starszych! Ogromne podziękowania dla wszystkich za pozostawione siły na boisku. Przed nami jednak jeszcze wiele trudnych pojedynków, znowu przed nami mecze wyjazdowe do których trzeba się bardzo przyłożyć.

Polany/Berest - ULKS Korzenna 2:4 (1:0) [JS]

0:1 Polany 30,

1:1 A.Wielgus 50 (as. P.Kaczmarek),

1:2 A.Wielgus 55 (as. P.Kaczmarek),

2:2 Polany 57,

2:3 E.Włodarz 59 (as. K.Baczyński),

2:4 Sz.Obrochta 76 (as. E.Koczanowicz).

Żółte kartki: E.Koczanowicz.

ULKS: M.Kociołek (80 K.Stępień) - K.Bajorek, K.Gręblowski, P.Olchawski, D.Klimek - J.Wójcik, E.Koczanowicz, P.Kaczmarek, E.Włodarz (60 D.Wielgus) - A.Wielgus, K.Baczyński (70 Sz.Obrochta).

fot: archiwum, niestety nie będzie zdjęć z tego meczu.