W końcu po wielu tygodniach przerwy kibice z Korzennej będą mogli oglądać spotkania na własnym stadionie. Z meczu 2 kolejki zmierzymy się z drużyną LKS Kobylanka, która zwyciężyła 1:0 w swoim ostatnim meczu z Łososiem!

Pierwsze punkty już w tym sezonie wpadły na konto Kobylanki, w głównej mierze przyczynił się do tego ich grający trener Robert Cionek, który zdobył dającego zwycięstwo gola z rzutu karnego. Wygrana z Łosiem oznacza, że Kobylanka przyjedzie do Korzennej bardzo nastrojona po kolejne punkty.

Zespół naszych najbliższych rywali przed sezonom przygotowywał się bardzo solidnie. Kobylanka rozegrała 7 meczów przygotowawczych, 5 spotkań sparingowych oraz 2 mecze w ramach Pucharu Polski. Kobylanka raz tylko uległa 1:0 gorlickiemu Glinikowi, w pozostałych meczach remisowali bądź wygrywali.

Z kadry Kobylanki odeszli tacy piłkarze jak: Tomasz Augustyn oraz Mateusz Jabłczyk – obydwaj przenieśli się do Glinika gdzie w pierwszym meczu z Szaflarami rozegrali pełne 90 minut. Odszedł również Przemysław Piecuch, który powrócił do Ognia Sękowej. Kilku zawodników doszło do kadry Kobylnanki, jednak najmocniejszym wzmocnieniem wydaje się być wypożyczenie Jakuba Dziedzica z LKS Wójtowej.

Zapowiada się ciekawe spotkanie otwierające piłkarską jesień w Korzennej. Warto przyjść na mecz naszych seniorów, ponieważ kolejny raz w akcji zobaczyć ich będziemy mogli dopiero 9 Września kiedy zmierzymy się na własnym boisku z Olimpią Pisarzowa.