O 13:30 swoje spotkanie rozpoczęli juniorzy młodsi, nasi piłkarze rozprawili się z przyjezdnymi . Wygrali 4:0 i udowodnili, że nawet w mocno osłabionym składzie potrafimy wygrywać i grać bardzo dobrze. W bramce pod nieobecność Kamila Stępnia stanął po praz pierwszy w karierze Piotr Oracz. Zobacz zdjęcia z meczu!

Już w początkowej fazie meczu powinniśmy prowadzić, Obrochta wypracował sobie idealną pozycje do strzelenia bramki, minął bramkarza i będąc sam przed pusta bramką nie trafił dobrze w piłkę i tym samym w bramkę.  W kolejnych akcjach w głównych rolach głównie Obrochta, nasz napastnik seryjnie marnował dogodne okazję, swoje sytuacje mieli też Szambelan i Koczanowicz z rzutu wolnego.

W 20 minucie mocno z dystansu strzelił Emil Włodarz, niezły strzał minął minimalnie bramkę. W 28 minucie w końcu pada bramka, Koczanowicz z 35 metrów posyła niezłą piłkę w pole karne, ta mija obrońców i dolatuje na nogę Obrochty, nasz egzekutor skutecznym lekkim strzałem po ziemi wykańcza całą akcję.  W końcówce pierwszej połowy strzelał jeszcze z woleja niezwykle aktywny w tym meczu Koczanowicz, decyzja dobra strzał nie siadł na nodze jak powinien i Wojciechowski wyłapał piłkę. Przez całą połowę nasz bramkarz nie miał zbyt wiele pracy, raz w niegroźnej sytuacji wybił z dala od swojej bramki futbolówkę.

Druga część meczu podobnie jak i pierwsza należała do ULKSu, na początku na strzał zdecydował się Biskup, piłka przeleciała kilka metrów od bramki. W 60 minucie groźnie z 18 metrów z rzutu wolnego uderzał Faron, piłką trafił w idealnie ustawionego Oracza który w swoim stylu wybił nogami piłkę z dala od bramki. Pięć minut później Obrochta pięknym podaniem uruchamia Szambelana, ten w sytuacji sam na sam z 20 metrów posyła piłkę nad bramkarzem, piłka odbiła się jeszcze od nogi interweniującego obrońcy. Chwilę później pada kolejny gol, tym razem świetną asystą  popisuje się Artur Wielgus, który uruchamia Obrochtę, Szymon przebiega z piłką sporo metrów, mija bramkarza i do pustej bramki po ziemi wtacza piłkę – 3:0!

W 73 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Filipowicz, niewiele zabrakło a piłka znalazła by drogę do bramki. Sekundy przed końcem meczu zdobywamy kolejnego gola, w sytuacji jeden na jeden bezpardonowo w polu karnym faulowany zostaje Obrochta, głównym sprawą faulu golkiper z Muszyny który za to zagrania został ukarany czerwoną kartką. Jedenastkę w profesorki sposób wykonał Koczanowicz, uderzył mocno, w róg pod poprzeczkę, jeden z piłkarzy Muszyny nie miał najmniejszych szans. Spotkanie zakończyło się wpełni zasłużonym wysokim zwycięstwem naszej młodej drużyny.

ULKS Korzenna – Poprad Muszyna 4:0 (1:0)

Bramki: Obrochta 28, 70, Szambelan 65,Kocznowicz 80(k).

Żółte kartki: Szambelan, Olchawski – Kwak.

Czerwona kartka:  Wojciechowski 80.

Poprad: Wojciechowski – Kwak, Cichoń, Cięciwa, Żywczak, Pyrć, Majerz, Wąchała, Faron, Kisełyczka, Mierzwa.

ULKS: Oracz – Bajorek , Olchawski, Matusik, Kita (46 A.Wielgus) – Włodarz, D.Filipowicz, Koczanowicz, Biskup – Szambelan, Obrochta.

Sędziował: Łukasz Kogut (KS Nowy Sącz).