Po dobrym spotkaniu, na wysokim poziomie drużyna juniorów ULKSu przegrała z mocnym tym sezonie Orłem Wojnarowa który po tym zwycięstwie zagwarantował sobie awans do I ligi.

Przez całą pierwszą połowę atakowali jedni jak i drudzy. ULKS za wszelką cenę chciał zdobyć gola jednak nie mogli pokonać dobrze prezentacyjnego się w tym meczu bramkarza Jacka Kroka. Około 40 minuty na prowadzenie wychodzi Orzeł. Świetne zagranie Krystiana Szambelana wykorzystuje młody Przemysław Jędrusik dając Orłowi prowadzenie.

Po zmianie stron w dalszym ciągu stroną dyktującą warunki gry był Orzeł, w efekcie przewagi na 2:0 w zamieszaniu podbramkowym wynik podwyższa niezawodny w takich sytuacjach Górski. Po dwóch bramkach Orzeł miał jeszcze kilka szans na zdobycie gola, jednak żadnej z nich nie wykorzystali. Ozdobą meczu była bramka zdobyta przez Krzyśka Kubisza z okolic 30 metra. Nasz piłkarz celnie przymierzył, uderzenie zostało odbite jeszcze przez bramkarza, mimo to piłka po słupku wpadła do siatki. To trafienie będzie niebawem do obejrzenia na naszej stronie internetowej.

Gratulacje dla Orła, za zwycięstwo oraz awans do wyższej ligi juniorskiej.