Wygraną 2:1 zakończył się pierwszy mecz na wiosnę drużyny juniorów starszych ULKSu Korzenna. Graliśmy z drużyną Królovii Królowa Górna, która do obecnej kolejki miała tyle samo punktów w tabeli co nasz ULKS.

Nasz rywal w tabeli przed tym meczem, zajmował niższe miejsce niż nasz ULKS, Królovia w tej chwili na swoim koncie miała tyle samo punktów co my czyli 12, ale posiadała gorszy bilans bramkowy oraz w bezpośrednim meczu byliśmy lepsi, stąd nasza wyższa pozycja.

Na mecz nie wstawili się np. tacy piłkarze jak: Podstawowy bramkarz Stępień, nasz najlepszy strzelec Zbyszek Kantor oraz Gręblowski czy Wójcik.

Mecz rozstrzygnęły dwa trafienia Kubisza, najpierw pokonał bramkarza Królovii w okolicach 30 minuty, kiedy to po błędzie obrony otrzymał piłkę i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Dzibanowskiego.

Drugiego gola dołożył około 55 minuty, gdzie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kilka chwil po strzeleniu drugiego gola, gospodarze odpowiedzieli bramką kontaktową na 2:1, zdobył ją Bochenek. Mecz był bardzo zacięty nie brakowało groźnych i czasami brutalnych ataków na nogi rywala. Warto dodać, że zespół gospodarzy od 5 minuty grał w „dziesiątkę” po tym jak kontuzjowany został Bednarz, a z powodu braku rezerwowych zawodników drużyna Królovii w takim zestawianiu musiała grać z konieczności.

Królovia Królowa Górna - ULKS Korzenna 1:2 (0:1)

Bramki: Bochenek - Kubisz x2.

ULKS Korzenna: Paciorek – Zięcina (70 Marcisz), Górowski, Pękała, Świerad - Gwiżdż. Koczanowicz, M.Kantor, Kubisz - Zięba, Damasiewicz (46 Gruca).

Królovia: D.Dziubanowski - K.Kruczek, D.Bednarz, T.Rymanowicz, M.Mężyk, P.Szeptak - T.Poręba, D.Zdziarski, D.Święs, M.Bobak - W.Bochenek.