Projekt Młoda Korzenna - Przyszłość ULKSu KorzennaChcesz zapisać dziecko? Prosimy o kontakt, na podany powyżej numer! 

 
Treningi odbywają się cyklicznie w wybrane dni w Korzennej, w zależności od planu danej grupy czy pory roku, trenujemy na: Orliku w Korzennej, Hali widowiskowo - sportowej w Korzennej, Stadionie sportowym w Korzennej od niedawna nasi podopieczni mogą też korzystać z Basenu w Korzennej. Posiadamy wspaniałą bazę szkoleniową z bogatym zapleczem sprzętowym. Treningi prowadzone są zgodnie z unifikacją i wytycznymi PZPN, przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Zajęcia prowadzą licencjonowani Trenerzy: Albert Szczerba (koordynator), Łukasz Schreiner, Tomasz Kuzera, Patryk Stawiarski oraz Konrad Kuzera. 
Młodziki wygrywają w swoim kolejnym meczu, tym razem okazali się lepsi od swoich kolegów z Zagórzan. Mecz nie był łatwy, wbrew temu co mogło się wydawać patrząc na tabele. Zagórzany atakowały, miały dobre okazje wyglądały lepiej w pierwszej części meczu. Ale odpaliliśmy w drugiej części meczu i zrobiliśmy swoje! Pochwała dla dobrze grających gospodarzy! Szkoda, że Trener Bąk nie wpisał do protokołu meczowego prawdziwych imion i nazwisk niektórych grających chłopców z Lks Zagórzany - bo można by było ich pochwalić z imienia i nazwiska. Trudno. Chwalimy wszystkich i naszych i Waszych!
 

LKS Zagórzany - ULKS Korzenna  1:5 (1:1)

Bramki: 
1:0 Zagórzany 15,
1:1 D.Błachuta 40 (as. W.Jaworecki),
1:2 M.Jasiński (as. D.Błachuta),
1:3 M.Jasiński (as. K.Pawlik),
1:4 M.Jasiński  (as. K.Pawlik),
1:5 A.Jasiński (as. K.Pawlik).
ULKS: J.Miczek - A.Martuszewski, A.Jasiński, W.Jaworecki, D.Błachuta, M.Jasiński, A.Sowa, K.Klimek, K.Pawlik. Oraz: S.Serafin, W.Orzechowski, Sz.Pękała, J.Chronowski, D.Mikulski, N.Smaga.
Sędziował: D.First (KS Gorlice).
 
 
 
 

Plan Młodzików

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Tabela MŁ

# Druzyna M Pkt
1 Aserekteam 10 25
2 Korzenna 10 23
3 Biecz 10 22
4 BAP II 10 20
5 Aserekteam II 10 19
6 Glinik 10 18
7 Bobowa 10 16
8 Zagórzany 10 7
9 Biała 10 6
10 Orzeł 10 3
11 Ogień 10 1