Blisko 60 zawodników z naszych drużyn młodzików, trampkarzy oraz juniorów starszych uczestniczyło w sparingach zorganizowanych przez nasz klub w pierwszym tygodniu ferii zimowych! Idealna pogoda jak na tę porę roku pozwoliła rozegrać każdej z drużyn bardzo wartościowe mecze kontrolne!
 
Młodziki, boisko w Stróżach:
ULKS Korzenna – Chruślice Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramka: A.Jeliński.
ULKS: M.Stawiarski, M.Jasiński, A.Jasiński, N.Piekarz, K.Kaczmarek, Sz.Zieleń, A.Jeliński, A.Leśniak, K.Sarota, P.Klimek, W.Jaworecki, W.Orzechowski , A.Olszyński , R.Włodarz , M.Pękała, M.Gaborek, W.Ruchała, J.Bocheński.

 
Trampkarze, boisko w Stróżach:
ULKS Korzenna – Chruślice Nowy Sącz JM 5:0 (2:0)
Bramki: M.Chronowski x3, M.Łacny, S.Żarowski.
ULKS: K.Kusiak, M.Krasinski, M.Szarek, B.Marmol, W.Fyda, M.Chronowski, J.Rogalski, J.Zwolenik, B.Kuzera, L.Włodarz, A.Barnach, B.Zwolenik, M.Łacny, G.Rosiek, M.Kiełbasa, D.Hojnor, S.Żarowski, J.Bocheński, F.Gruca, M.Tarasek.
 
Juniorzy starsi, boisko Szalowa (balon):
ULKS Korzenna – Bronowianka Kraków 1:6 (0:3)
Bramka: S.Semla.
ULKS: Ł.Jamróz (I.Stawiarski) - K.Kaczmarek, N.Kusiak, K.Kubisz, K.Sarota, J.Turski, M.Hojnor, P.Chronowski, S.Grygiel, J.Jachowicz, K.Kubiak, S.Semla, P.Wielgus, A.Krzyżak.
 
 
 
 

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 8 22
2 Grybovia 8 22
3 Kolejarz 7 13
4 Glinik 7 13
5 Zyndram 7 12
6 Podhalanin 8 12
7 Korzenna 9 11
8 Łosoś 9 9
9 Helena 9 3
10 Hart 8 0