Kolejny raz seniorzy ULKS Korzenna remisują w ciężkim meczu! Dziś z Łososiem Łososina Dolna padł remis 1:1. Z jednego punktu nasza drużyna jest zadowolona, wywalczyliśmy go po sporej walce, a bramka wyrównująca wpadła dopiero w końcówce tego meczu, po naszych ogromnych staraniach. Brawo za walkę i kolejne punkty!

Łosoś dziś przyjechał do Korzennej w możliwie najmocniejszym składzie. Rezerwa naszego dzisiejszego rywala robiła wrażenie! W Korzennej lekkie braki, jednak solidnie!

Mecz był pojedynkiem bardzo twardym, ostrym z dużą ilości fauli. Pierwsza połowa wyrównana, mało klarownych okazji, więcej walki w środku pola.

Gole padły dopiero w drugiej części meczu. Dwa proste błędy naszej drużyny, faul Szeligi rzut wolny z 20 metrów, następnie błąd bramkarza Kulpy przy uderzeniu Grzegorzka i Zgrzeblak z bliskiej odległości zdobywa gola.

Chwilę później rywal zdobywa drugiego gola. Na nasze szczęście arbiter dopatruje się w tej sytuacji kontrowersyjnego spalonego i nie uznaje gola. Z minuty na minutę w końcówce tego meczu przewaga ULKSu rosła.

W końcu dopięliśmy swego, w pole karne dobrze dośrodkowuje Patryk Stawiarski, który dziś zadebiutował w meczu Ligi Okręgowej! Futbolówkę zgrywa Marcin Kantor, a Albert Szczerba z najbliższej odległości pakuje piłkę głową do pustej bramki.

Mecz kończy się sprawiedliwym remisem 1:1. Szczegóły można oglądnąć na załączonym poniżej skrócie wideo!

ULKS Korzenna - Łosoś Łososina Dolna 1:1 (0:0)

0:1 M.Zgrzeblak 54,

1:1 A.Szczerba 83 (as. Marcin Kantor).

Żółte kartki:  M.Gołąb, P.Szambelan, A.Szczerba - Skórnóg, Ł.Krok, Zgrzeblak, Bugajski.

ULKS: A.Kulpa - K.Bajorek, P.Mróz, A.Szeliga, J.Kantor - Marcin Kantor, M.Gołąb, A.Krzyżak (50 K.Kaczmarek), P.Stawiarski - P.Szambelan (72 A.Wielgus), A.Szczerba.

Łosoś: Karkach - M.Nowak, Ł.Krok, R.Pałka, Grzegorzek (85 Michalak) - Gródek (80 M.Krok), Skórnóg, R.Nowak (30 Orzeł), Zgrzeblak (65 Bugajski), K.Pałka (46 Zelek) - Znamirowski.

Sędziował: R.Jopek (KS Nowy Sącz).