Trampkarze zwyciężają po raz trzeci w tym sezonie! Tym razem w najtrudniejszym jak dotąd meczu z Popradem Muszyna! Sporo musieliśmy się natrudzić aby tego dnia zwyciężyć! Niektórzy gracze wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i efektem tego było nasze zwycięstwo i wielka radość! 

 

Spotkanie było trudnym pojedynkiem, Muszyna postawiła wysoko poprzeczkę. Do przerwy wynik 1:1 i po pierwszej części nie byliśmy pewni swego. Rywale wyprowadzali sporo groźnych akcji, niektóre z nich powinni zamienić na bramki. W naszej drużynie oczywiście dwoił się i troił niesamowity jak zawsze Patryk Wielgus. Mimo, iż zmarnował kilka dogodnych okazji, trafił wtedy kiedy mógł i musiał to zrobić! Dwukrotnie po podaniach Sebastiana Żarowksiego, w drugiej części meczu pokonał golkipera z Muszyny i poprowadził Korzenną do zwycięstwa.

Ciekawostką jest, że po raz pierwszy w historii trampkarzy w Korzennej, podczas meczu mogliśmy oglądać żółte kartki! Arbiter napomniał kartkami, graczy z Muszyny, jeden z nich w końcówce meczu obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną! Ciekawe, który gracz z naszej drużyny pierwszy obejrzy żółtą kartkę. 

Ogromne brawa za walkę dla wszystkich naszych zawodników! Za świetną grę w defensywie ale również i w ofensywie!  Przed nami teraz przerwa, mieliśmy grać swój mecz w Rytrze, jednak drużyna Popradu Rytro wycofała się z rozgrywek. Nasz najbliższy mecz odbędzie się dopiero 14 września z Grodem Podegrodzie!

 

ULKS Korzenna - Poprad Muszyna 3:1 (1:1)

Bramki: 

1:0 P.Wielgus 28 (as. M.Łacny),

1:1 Poprad M. 36,

2:1 P.Wielgus 66 (as. S.Żarowski), 

3:1 P.Wielgus 71 (as. S.Żarowski).

 

ULKS: K.Kusiak - S.Grygiel, T.Oracz, B.Kuzera, G.Rosiek - B.Marmol, S.Semla, D.Hojnor, S.Żarowski - M.Łacny, P.Wielgus. Oraz: B.Zwolenik, M.Krasiński, K.Kotlarz, P.Gargula, J.Zwolenik, K.Zwolenik, A.Barnach. 

 

Sędziował: R.Karaś (KS Gorlice). 

 

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze I Liga:       Biecz - Korzenna 17:00
Środa - 23 Wrzesień 2020

Wyjazd: 15:15!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Mineralni 13:30
Sobota - 26 Wrzesień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 12:30!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Uście Gorlickie 11:00
Sobota - 03 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Bobowa - Korzenna 10:00
Sobota - 10 Październik 2020

Wyjazd: 8:45!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 9
Datum Sobota, 26 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 13:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Mineralni Krynica
Mineralni KrynicaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 6 16
2 Dunajec 6 15
3 Poprad M. 5 10
4 Glinik 6 9
5 Korzenna 5 8
6 Sokół 6 6
7 Beskidzka 5 4
8 Biegoniczanka 5 1
9 Hart 0 0
10 Mineralni 4 0