Sokół Stary Sącz w rozgrywkach juniorów ma patent na ULKS Korzenna! Już kolejny raz z rzędu po bardzo wyrównanym pojedynku, przegrywamy z Sokołem! Rywal zawiesił wysoko poprzeczkę i z przebiegu całego meczu zasłużył na zwycięstwo. Szkoda, bo to był ważny mecz, który może mieć spore znaczenie w końcowej klasyfikacji!

W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównany mecz, gdzie skuteczniejsza była Korzenna, która po bramce Patryka Wielgusa prowadziła 1:0. W przerwie nastąpiły dwie zmiany, z boiska wszedł groźny Wielgus oraz nasz stoper Mateusz Hojnor. Były to kluczowe roszady, które na tyle osłabiły nasz zespół, że Sokół przejął inicjatywę w tym spotkaniu. Groźnie atakowali naszą bramkę, czego efektem były bramki. Nasz zespół w drugiej połowie praktycznie bez argumentów w ataku.

Sokół mógł wygrać wyżej, jednak kapitalnie rzut karny wykonywany przez Dominka Gryźlaka obronił nasz golkiper Michał Grygiel, który cały mecz bronił bardzo dobrze. Mimo porażki, dziękujemy wszystkim naszym graczom za walkę do końca w tym meczu!

Wydawać by się mogło, że dwa najtrudniejsze mecze w tej lidze juniorów są już za nami! Będzie teraz już tylko łatwiej. Liga w tym roku jest bardzo długa, wiele meczy pozostało jeszcze do rozegrania! Nie poddajemy się walczymy do końca. Idealnym motywatorem dla nas jest poprzedni sezon ligowy, gdzie wydawało się, że już Sokół ma mistrza na wyciągnięcie ręki, a wszyscy dobrze pamiętamy jak się to poukładało! Będzie dobrze!

Gratulujemy naszym rywalom zdobyczy punktowej! Do zobaczenia wiosną w rewanżu!

ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz 1:2 (1:0)

1:0 P.Wielgus 30 (as. A.Krzyżak),

1:1 Sokół 60 (z rzutu wolnego),