Idziemy za ciosem! Kolejny mecz wysoko wygrany oraz nie tracimy gola! Dziś w Rożnowie nie było szczególnie ciężko, ale cieszy postawa graczy, szczególnie, że mieliśmy w tym meczu spore braki! Brawo dla wszystkich za podjęcie walki i znakomity końcowy efekt!

Mecz rozpoczął się o godzinie 12:00, gdzie temperatura sięgała blisko 30 stopni Celsjusza. Ciężkie warunki do gry, jednak jak to zwykle bywa Korzenna mimo początkowych problemów kadrowych – ambitnie weszła w to spotkanie. Zawisza miał w tym dniu też swoje problemy. Z minuty na minutę przewaga gości rosła, w końcu świetne podanie Marcina Kantora, wykończył Albert Szczerba. Pada pierwszy gol i gra się nam troszkę łatwiej.

W drugiej części tego meczu, już kompletnie zdominowaliśmy gospodarzy. Zawisza wręcz nie istaniała, Korzenna wyprowadzała jeden atak za drugim. Ta część meczu należała do pary Marek Gołąb – Przemek Szambelan. Najpierw Przemo, świetnie uruchomił boiskowego „Gomesa” i było 2:0.

Później Gołąb dwukrotnie obsłużył Szambelana,  najpierw po rzucie rożnym, gdzieś skutecznie główkuje Szambelan. Następnie po dobrej akcji skuteczne dośrodkowanie. Bardzo dobry mecz rozegrał Marek Gołąb, który ostemplował jeszcze poprzeczkę bramki strzeżoną przez Jarka Bochenka.

Bardzo dobrze graliśmy dziś w defensywie, Paweł Mróz nie miał zbyt dużo pracy. Chociaż jego interwencja w początkowej fazie meczu, gdzie kapitalnie wybronił trudne uderzenie z rzutu wolnego – miało duże znaczenie! Brawo za kolejny mecz na zero w tyłach! Podziękowania za włożone serce w ten mecz! Walczymy dalej!

Zawisza Rożnów - ULKS Korzenna 0:4 (0:1)

0:1 A.Szczerba 34 (as. Marcin Kantor),
0:2 M.Gołąb 50 (as. P.Szambelan),
0:3 P.Szambelan 53 (as. M.Gołąb),
0:4 P.Szambelan 65 (as. M.Gołąb).

Mecz bez żółtych kartek.

ULKS: P.Mróz - D.Wielgus, K.Krasiński, K.Bajorek, J.Kantor - P.Chronowski (80 B.Grzabel), M.Gołąb, Marcin Kantor, A.Krzyżak - P.Szambelan, A.Szerba (75 Michał Kantor).

Sędziował: W.Dybiec (KS Nowy Sącz).