Bez litości dla LKS Łużna w kolejnym meczu seniorów! Rozprawiliśmy się z rywalem w stosunku 6:0! Dominowaliśmy w tym spotkaniu przez pełne 90 minut, uzyskany przez nas wynik to najmniejszy wymiar kary! Trzy gole  w dzisiejszym meczu zdobył niezawodny Tomasz Kuzera!

Dziś mieliśmy niezłą kadrę, która pokazała swoją moc. Z graczy, którzy są w kraju brakowało jedynie Konrada Krasińskiego oraz kontuzjowanego Artura Krzyżaka.

Dobrze weszliśmy w ten mecz, nie da się ukryć, że po pierwszych 20 minutach gracze Łużnej zaczęli nam dawać prezenty, najpierw kardynalne błędy w obronie z czego skorzystał Albert Szczerba, za chwile kuriozalny gol stopera z Łużnej. Wrzutka w nasze pole karneg Marcina Kantora, tam zupełnie nie kryty Łażeński pakuje sobie piłkę do własnej bramki.

Do przerwy 2:0, chociaż powinno być troszkę więcej goli na naszą korzyść. W drugiej części meczu, wybiliśmy rywalom całkowicie piłkę z głowy, przy wyniku 5:0, zupełnie odechciało się im już grać. Najpierw karny po faulu na Szczerbie, potem faul na młodym Hojnorze, obydwie jedenastki skutecznie na bramki zamienia Tomek Kuzera! Między czasie po dośrodkowaniu Marka Gołębia z najbliższej odległości pakuje kolejną bramkę zdobywając Hattricka! Od 65 minuty grało się nam lżej, ostra gra Łużnej w końcu przełożyła się na drugą żółtą kartkę dla jednego z ich zawodników, który musiał opuścić boisko.

W końcówce na dobicie rywala bramkę zdobywa Michał Kantor, który swój pierwszy kontakt z piłką zamienia na gola!

Brawa za walkę dla naszej drużyny, mimo wysokiego zwycięstwa, trzeba było się sporo napracować aby przeciwstawić się twardo grającym rywalom! Walczymy dalej, za tydzień wyjazdowa potyczka z Zawiszą w Rożnowie!

ULKS Korzenna - LKS Łużna 6:0 (2:0)

1:0 A.Szczerba 20 (bez asysty),

2:0 samobójcza 43 (as. Marcin Kantor),

3:0 T.Kuzera 55 (z rzutu karnego),

4:0 T.Kuzera 75 (z rzutu karnego),

5:0 T.Kuzera 77 (as. M.Gołąb),

6:0 Michał Kantor 82 (as. T.Kuzera).

Żółte kartki dla ULKSu: J.Kantor.

ULKS: A.Kulpa - P.Mróz, K.Bajorek, P.Rosiek, J.Kantor - P.Szambelan (60 M.Hojnor), M.Gołąb (85 B.Grząbel), Marcin Kantor, A.Szeliga (75 K.Grząbel) - T.Kuzera (88 P.Chronowski), A.Szczerba (80 Michał Kantor).