Nasi trampkarze podobnie jak juniorzy w poniedziałkowe popołudnie rozgrywali swój decydujący mecz. Co ciekawe graliśmy z drużyną Akademii Respect tak naprawdę o mistrzostwo 1 ligi trampkarzy! Mimo świetnego  występu nie udało się pokonać bardzo dobrego rywala!


Obydwie ekipy przystąpiły do tego pojedynku w pełnych 18 osobowych składach. Korzenna miała możliwie najmocniejszy skład, zaś w drużynie Respectu brakowało tylko Tomasza Kantora, który ze złamaną ręką dopingował swoich kolegów z trybun.


Mecz jak przystało na spotkanie trampkarzy, a szczególnie dwóch czołowych drużyn ligi - był bardzo dobry. Nie brakowało twardej gry i szybkich akcji. Na wyżyny swoich możliwości w dzisiejszym dniu wspięła się Korzenna, która momentami rywalizowała jak równy z równym z faworyzowaną Akademią Respect! Mimo świetnej gry w defensywie, dwukrotnie w pierwszej połowie tracimy bramki, obydwie bliźniaczo podobne. Najpierw trudny strzał Koperniaka dobija Dziedzic, następnie po uderzeniu Gucwy z najbliższej odległości piłkę do naszej bramki pakuje znowu Józek Dziedzic.


Respect miał przewagę, przez cały mecz, rywale zmarnowali kilka dogodnych okazji. Szczęścia brakowało również i Korzennej, szczególnie w drugiej połowie gdzie swoje okazje miał Patryk Wielgus, który podobnie jak pozostali gracze naszego zespołu po ostatnim gwizdku schodził potwornie zmęczony. Nie ma się co dziwić, nasi gracze postawili wysoko poprzeczkę rywalowi dając z siebie 200%.
W końcówce meczu, Respect ustala wynik tego meczu. Z rzutu wolnego piłkę wstrzelił Krystian Martuszewski, sprytnie kierunek futbolówki zmienił Patryk Gucwa i zaskoczył naszego bramkarza.


Na pochwałę zasługuje dziś cała drużyna. Ale na pewno wyróżnić należy defensywę, a w szczególności naszego bramkarza Igora Stawiarskiego, który bronił dziś po prostu świetnie! Wielka szkoda, że to już był przed ostatni mecz tego bramkarza w barwach naszych trampkarzy!


Spotkanie kończy się zasłużonym zwycięstwem ekipy z Szalowej! Z tego miejsca chcemy pogratulować trenerowi Cetnarowskiemu oraz jego podopiecznym zwycięstwa w I lidze! Życzymy powodzenia w barażach o upragniony awans do MLT! Jeszcze raz gratulacje i wszystkiego dobrego!


Dla naszych trampkarzy duży szacunek! Mimo porażki, każdy z naszych chłopców wracał do domu z podniesionym czołem! Pozostał nam już tylko jeden mecz do rozegrania, w czwartek po południu będziemy podejmować Grybovię Grybów! W tym meczu bronić będziemy bardzo cennego 2 miejsca w  tabeli!

 

ULKS Korzenna - Akademia Respect 0:3 (0:2)

Bramki:

0:1 J.Dziedzic 8,

0:2 J.Dziedzic 31,

0:3 P.Gucwa 62.

 

ULKS: I.Stawiarski - S.Grygiel, T.Oracz, B.Kuzera, M.Szarek - K.Gołąb, B.Marmol, N.Kusiak, K.Paciorek - K.Kubiak, P.Wielgus. Oraz: M.Łacny, T.Gajkowski, S.Semla,  W pogotowiu: K.Kusiak, G.Rosiek, S.Żarowski, B.Zwolenik.

 

Sędziował: S.Krok (KS Gorlice).

 

 

Plan Trampkarzy

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4