Okazałe zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w kolejnym swoim pojedynku. Tym razem w sobotnie gorące popołudnie mierzyliśmy się na boisku w Nowym Sączu z Heleną.W końcu po deszczowych meczach, przyszedł mecz gdzie rozgrywany był przy pięknej pogodzie!

 

W naszej drużynie brakowało dziś bardzo wielu graczy, ich brak dobitnie dało się odczuć. Jednak ambitnie przystąpiliśmy do tego meczu. Pierwsza połowa tego spotkania do zapomnienia, graliśmy słabo, bez pomysłu, przewagę o dziwo miała Helena.


Na drugą część meczu Trener zdecydował przesunąć do ataku Tomasza Kuzerę, który spotkanie rozpoczął z konieczności w defensywie. Ta roszada przyniosła świetny skutek! Tomek szybko zdobył dwa gole i pozwolił uspokoić naszą drużynę. Po jego golach wpadły też kolejne. Cichym bohaterem tego meczu został Przemek Szambelan autor dwóch goli a przy kolejnych dwóch zanotował dwie asysty! Brawo za postawę i świetne wykończenie dwóch sytuacji po których wpakował bramki. Bramkę na 3:0 wcześniej zdobył bardzo dobrze grający dziś Konrad Krasiński!


Helena miała też swoje okazje, jednak w naszej bramce bardzo czujnie spisywał się dziś rezerwowy bramkarz Paweł Mróz! Gospodarze mimo niskiej pozycji w tabeli i słabej organizacji walczyła dziś o dziwo o wejście do okręgówki! Sami zawodnicy to przyznali. Tak, Heleniarze wciąż mają bardzo realne szanse aby zająć 7 miejsce w tabeli dające awans do wyższej ligi.

 

Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna 0:5 (0:0)


Bramki:

0:1 T.Kuzera 50 (as. P.Szambelan),

0:2 T.Kuzera 59 (as. K.Krasiński),

0:3 K.Krasiński 63 (as. P.Szambelan),

0:4 P.Szambelan 75 (as. M.Kantor),

0:5 P.Szambelan 80 (as. T.Kuzera).

 

Żółte kartki: Marmol - J.Kantor.


ULKS: P.Mróz - K.Bajorek, A.Szeliga, D.Widlak, J.Kantor - M.Kantor, K.Krasiński, P.Chronowski (65 K.Sarota), P.Szambelan - T.Kuzera, A Szczerba.

 

Sędziował: B.Kruczek (KS Nowy Sącz).

 

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Plan Seniorów


Mecz - Seniorzy V liga:           Korzenna - Grybovia 12:00
Niedziela - 01 Wrzesień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 5
Datum Niedziela, 01 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Kobylanka 4 9
2 Dunajec 4 8
3 Zyndram 4 7
4 Skalnik 4 7
5 Korzenna 4 7
6 Orzeł 4 7
7 Hart 4 6
8 Kolejarz 4 6
9 Łosoś 4 6
10 Gród 4 4
11 Zagórzany 4 4
11 Sokół 4 4
13 Grybovia 3 4
14 Uście 4 3
15 Łużna 4 3
16 Zawisza 3 1