Niezły mecz naszych seniorów i okazałe zwycięstwo! Ubiad po raz drugi w przeciągu dwóch tygodni przegrywa z naszą drużyną! Bez wątpienia ozdobą dzisiejszego meczu dwa bardzo podobne, kapitalne gole Jakuba Barana, które zdobył dla swojej drużyny przegrywając już 3:0.

Pierwszego gola w tym meczu zdobył Marcin Kantor, który przymierzył z 18 metrów w okienko bramki, bezradnego golkipera Ubiadu.  Taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej działo się już zdecydowanie więcej!

Korzenna szybko powiększyła przewagę, najpierw za sprawą Konrada Krasińskiego, który w końcu przełamał się i zdobył gola. Konrad uderzał z rzutu wolnego, trafił w mur, jednak kapitalnie skierował piłkę do bramki powtórnie dobijając piłkę.

Na 3:0 podwyższył Patryk Stawiarski, który wykorzystał rzut wolny pośredni podyktowany z 12 metrów w polu karnym Ubiadu. Wydawało się, że po tym golu nic się już nie wydarzy! Aż tu nagle rzut karny dla Ubiadu, na nasze szczęście Rafał Baran go nie wykorzystuje. Po kilku minutach przepięknego gola lewą nogą z dystansu zdobywa Jakub Baran. Idealnie przymierzył on w dalszy róg bramki, futbolówka poszybowała nad naszym bramkarzem idealnie pod poprzeczkę. Bramka stadiony świata! Co ciekawe, po kolejnych minutach ten niesamowity gracz Ubiadu pakuje nam drugiego identycznego gola!

Niezwykle ważny gol kontaktowy i w naszych szeregach robi się nerwowo! Na boisku zdążyli pojawić się zmiennicy w jednej jak i drugiej drużynie! Na szczęście nie daliśmy się już Ubiadowi sforsować i za sprawą Dawida Widlaka w końcówce meczu ustaliliśmy wynik na 4:2.

Ciekawy mecz, z pięknymi bramkami, zasłużenie zwyciężyła drużyna lepsza. Przed nami teraz wielkosobotni pojedynek z Zawiszą w Rożnowie!

ULKS Korzenna - LKS Ubiad 4:2 (1:0)

1:0 M.Kantor 25 (bez asysty),

2:0 K.Krasiński 57 (bez asysty),

3:0 P.Stawiarski 60 (as. K.Krasiński),

3:1 J.Baran 66,

3:2 J.Baran 77,

4:2 D.Widlak 88 (as. T.Kuzera).

Żółta kartka: A.Szczerba.

ULKS: A.Kulpa - A.Szeliga, P.Rosiek, K.Bajorek, A.Szeliga - P.Stawiarski (85 P.Chronowski), M.Kantor (90 A.Krzyżak), T.Kuzera, P.Szambelan (85 G.Mróz), K.Krasiński (70 K.Baczyński), A.Szczerba (65 D.Widlak).