W niedzielne popołudnie nasza ekipa trampkarzy, rozegrała mecz sparingowy z drużyną Wisła Czarny Dunajec - rywal występuje w I Lidze na Podhalu, a obecnie przebywał na dwudniowym zgrupowaniu w kompleksie sportowym Szalowa Sport Arena. Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i mogliśmy się zmierzyć z bardzo dobrym rywalem.

 

Nasz drużynę trampkarzy wsparliśmy trzema graczami rocznika 2003, Mateusz Hojnor, Kamil Kaczmarek oraz Kacper Kubisz. Ci gracze zdecydowanie podnieśli poziom naszej drużyny! Ozdobą meczu był kapitalny gol Kamil Kaczmarka, który przymierzył skutecznie z dystansu. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i niespodziewanie udało się wysoko pokonać rywala. Brawo dla naszej całej drużyny!

 

ULKS Korzenna - Wisła Czarny Dunajec 6:2 (2:1)

Bramki:
P.Wielgus x3, M.Hojnor x2, K.Kaczmarek.

 

ULKS: I.Stawiarski - B.Kuzera (35 G.Rosiek), S.Grygiel, K.Kubisz, M.Szarek (55 B.Kuzera) - K.Kaczmarek, M.Hojnor, B.Marmol, N.Kusiak (35 S.Semla), K.Kubiak - P.Wielgus.

 

 

Plan Trampkarzy

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4