Seniorzy ULKS Korzenna, triumfują kolejny raz z rzędu! Tym razem zwyciężyliśmy na boisku w Mszalnicy. Po trudnym meczu, wywalczyliśmy kolejny komplet punktów! Niewątpliwie cieszy fakt, że nasz bramkarz Arek Kulpa kolejny raz zachował czyste konto! Brawo dla defensywy i całej drużyny!

Nie był to łatwy mecz, małe specyficzne boisko oddawało klimat typowej „A klasy”, a pojawienie się na początku meczu krowy, całkowicie to dopełniło. Nim na murawie pojawił się „cielak” LKS Mszalnica miałą znakomitą okazję do zdobycia bramki, jednak pojedynek sam na sam wygrał Arek Kulpa.

Pierwszą akcję zbudowaliśmy około 15 minuty meczu, Konrad Kuzera wykorzystuje błąd defensora Mszalnicy i w sytuacji sam na sam precyzyjnie umieszcza piłkę w siatce gospodarzy.
Po niespełna kilku minutach, dobra akcja ULKSu, gdzie w końcowej fazie Adrian Szeliga podaje do Patryka Stawiarskiego. Nasz pomocnik przyjmuje piłkę przed polem karnym Mszalnicy i precyzyjnie uderza na bramkę. Techniczny, kręcony strzał szybuje idealnie pod poprzeczkę bramki blisko okienko - nie do obrony. Piękna bramka!

Do końca pierwszej połowy mogło jeszcze paść kilka goli, setkę zmarnował Jasiurkowski, w słupka trafił Albert Szczerba, w sytuacji sam na sam z Kuzerą górą golkiper gospodarzy.

Druga część meczu była już bardziej wyrównana, obydwie ekipy stworzyły sobie niewiele klarownych okazji. Mszalnica najgroźniejsza była podczas stałych fragmentów gry. Po jednym z rzutów rożnych nie wiele brakło a starcilibysmy gola, jednak bardzo czujnie na linii bramkowej zachował się nasz bramkarz Arek Kulpa.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 0:2. Podziękowania za walkę dla wszystkich naszych graczy!

LKS Mszalnica – ULKS Korzenna 0:2 (0:2)

Bramki: K.Kuzera, P.Stawiarski.

ULKS: A.Kulpa – K.Bajorek, P.Rosiek, A.Szeliga, Jan Kantor – Marcin Kantor, T.Kuzera (87 K.Grząbel), P.Szambelan (70 K.Krasiński), P.Stawiarski (75 P.Chronowski), A.Szczerba – K.Kuzera.

Sędziował: A.Żelazny (KS Gorlice).