Gładko i przyjemnie. Tak w skrócie można opisać mecz z Victorią Witowice Dolne. Po nerwowej pierwszej połowie, swoją siłę pokazaliśmy szczególnie w drugiej części meczu gdzie pokazaliśmy swoje umiejętności!

Mimo przewagi w pierwszej części meczu, długo nie potrafiliśmy sobie zbudować akcji którą w łatwy sposób bylibyśmy w stanie wykończyć. W końcu dopiero na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej części meczu Konrad Kuzera pakuje piłkę głową do bramki rywala. W pięknym stylu wykończył on dośrodkowanie Kamila Baczyńskiego.

W drugiej części meczu sytuacji mieliśmy dużo więcej, trzy razy udało się skierować piłkę do bramki, kilka razy nasi gracze zmarnowali znakomite okazje. Na dwa zero po dośrodkowaniu Tomka Kroka, defensorzy Victorii sami wpakowali sobie piłkę do właśnie bramki. Na 3:0 sytuacje sam na sam wykończył Konrad Kuzera. Wynik ustalił strzałem z piszczela Tomasz Kuzera, którzy uderzył w zamieszaniu podbramkowym. Bliski zdobycia bramki był Albert Szczerba czy Jakub Kantor. Dziś w seniorach zadebiutował Mateusz Hojnor, młody gracz, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w trampkarzach ULKSu Korzenna.

W tym spotkaniu jak i w poprzednich graliśmy bardzo dobrze w defensywie. Kolejny raz nasz bramkarz kończył mecz z czystym kontem. Po 4 kolejkach (3 meczach), bez straconej bramki, drużyna Roberta Święsa wskoczyła na fotel lidera A klasy! Tak trzymać! W środku tygodnia rywalizować będziemy w Pucharze Polski z Hartem Tęgoborze, zaś za tydzień na własnym stadionie podejmować będziemy LKS Świniarsko! Do boju ULKS!

Victoria Witowice Dolne - ULKS Korzenna 0:4 (0:1)

0:1 K.Kuzera 38 (as. K.Baczyński),

0:2 samobójcza 61 (as. T.Krok),

0:3 K.Kuzera 65 (as. K.Baczyński),

0:4 Tomasz Kuzera 69 (as. K.Kuzera).

Żółte kartki: P.Chronowski.

ULKS: A.Kulpa - P.Rosiek, K.Bajorek, T.Krok, J.Kantor - T.Kuzera (85 M.Hojnor), Marcin Kantor, K.Baczyński (85 B.Grząbel), P.Chronowski (80 A.Krzyżak), A.Szczerba (75 J.Kantor) - K.Kuzera.

Sędziował: J.Król (KS Gorlice).