W ostatnim spotkaniu tego sezonu pokonujemy LKS Świniarsko 2:0! Wynik daje nam to, o co w końcówce sezonu walczyliśmy – czyli utrzymanie 4 miejsca w tabeli! Sezon kończymy na przyzwoitym miejscu!

Nie był to łatwy mecz, w naszej drużynie brakowało kilku podstawowych graczy. W naszej bramce po raz kolejny z konieczności musiał stanąć Albert Szczerba. Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu, trafiamy rywalowi dwa gole nie tracąc przy tym żadnej bramki.

Pierwsza bramka, to dzieło Dawida Widlaka, który popisał się kapitalnym uderzeniem. Tuż przed przerwą podwyższył po podaniu Adriana Szeligi - Kamil Baczyński – który umieścił piłkę w krótszym rogu bramki!

W drugiej połowie wynik już się nie zmienił, aczkolwiek mieliśmy kilka znakomitych okazji do zdobycia bramki. Świniarsko też nie zagroziło nam specjalnie i mecz zakończył się wynikiem uzyskanym w pierwszej części meczu 2:0.

LKS Świniarsko - ULKS Korzenna 0:2 (0:2)

0:1 D.Widlak 30 (bez asysty),

0:2 K.Baczyński 45 (as. A.Szeliga).

Mecz bez żółtych kartek.

ULKS: A.Szczerba - T.Kuzera, K.Bajorek, A.Szeliga, P.Mróz - M.Kantor, D.Widlak, P.Stawiarski (85 B.Grząbel), K.Baczyński, P.Chronowski (70 A.Krzyżak) - P.Szambelan.

Sędziował: J.Krol (KS Gorlice).