Ciekawy mecz mogła oglądać zebrana widownia dziś na stadionie w Korzennej. W spotkaniu seniorów ULKSu Korzenna z ekipą Heleny Nowy Sącz padło aż 10 goli! 7 z nich ustrzeliła drużyna gospodarzy!

To spotkanie lepiej rozpoczęła Helena, już na samym początku meczu piękną bramkę zdobył Klimczak, uderzając celnie z okolic 16 metrów. Korzenną podrażnił ten gol i w tej pierwszej połowie, pokonaliśmy golkipera z Heleny trzykrotnie! Dwa pierwsze gola, padły po uderzeniach naszych napastników z głowy, najpierw futbolówkę do bramki skierował Szczerba, drugi gol to piękne trafienie Przemka Szambelana po asyście Jaśka Kantora. Kto wie jakby się ten mecz ułożył, gdyby Helena wykorzystała rzut karny! Heleniarze mieli szansę wyjść na prowadzenie! Jednak fantastycznie strzał Bartłomieja Gryzły obronił Arek Kulpa! W końcówce pierwszej części gry, nad Korzenną przeszła ogromna ulewa, która momentami mocno przeszkadzała w rozgrywaniu piłki! Trzecią bramkę zdobył Paweł Chronowski, uderzył od precyzyjnie z 11 metrów lewą nogą, same okienko bramki, golkiper Heleny nie miał nic do powiedzenia.

W drugiej połowie padło jeszcze więcej bramek. Tę część meczu Korzenna wygrała w rozmiarze 4:2. Dla Heleny bramki trafiali Bocheński oraz Skrzypiec. Dla ULKSu dwukrotnie trafił Kamil Baczyński, Przemek Szambelan oraz pierwszy gol w seniorach zaliczył Dawid Woliński, który pojawił się na boisku w drugiej części drugiej połowy! Warto dodać, że przy jego goli asystę zaliczył drugi młody gracz Artur Krzyżak!

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ULKSu 7:3! Było to ostatnie spotkanie seniorów ULKSu Korzenna w tym sezonie. Za tydzień pojedynek z LKS Świniarsko. Jedno jest pewne, ligi nie skończymy niżej niż na 5 miejscu! Warto pokusić się w Świniarsku o pełną pulę, bowiem da nam to niezłe 4 miejsce na zakończenie ligowych zmagań!

ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 7:3 (3:1)

0:1 Klimczak 3,

1:1 A.Szczerba 14 (as. K.Grząbel),

2:1 P.Szambelan 24 (as. J.Kantor),

3:1 P.Chronowski 44 (bez asysty),

4:1 K.Baczyński 55 (as. J.Wójcik),

4:2 M.Bocheński 62,

5:2 P.Szambelan 65 (as. A.Szczerba),