Seniorzy remisują swój kolejny mecz. Tym razem z drużyną LKS Ubiad, to już 10 remis naszej drużynie w tym sezonie. Był to jeden z wielu remisów w tym sezonie, z którego nie jesteśmy zadowoleni.

W tym meczu wystąpiliśmy bez kilku podstawowych graczy, których głownie zatrzymała praca. Szanse gry dostali nasi juniorzy, którzy już niebawem powalczą w swojej lidze o kolejne na przestrzeni ostatnich lat mistrzostwo.

Pierwszego gola zdobyli gracze Ubiadu, którzy wykorzystali dobrą kontrę. Pod koniec pierwszej połowy, wyrównującego gola zdobył pięknym strzałem w okienko bramki Dawid Widlak.

Podobnie jak w pierwszej połowie tak samo i było w drugiej. Korzenna bardziej „cisła”, jednak nie przekładało się to zbytnio na bramki. Ubiad wyprowadzał bardzo groźne kontry, które nie raz zmógł też zamienić na bramki.  Znowu jednego gola zdobył Ubiad, zaś dla ULKSu bramkę wyrównującą zdobył Marcin Kantor.

Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 2:2. Chociaż w szeregach ULKSu po meczu można było odczuć mały niedosyt. Do końca ligi pozostało już tylko 3 mecze. W niedziele udamy się do Szczereża, gdzie będziemy walczyć z miejscową Górką.

ULKS Korzenna - LKS Ubiad 2:2 (1:1)