Korzenna umacnia się na 2 miejscu w tabeli! Wygrywamy kolejny raz podrząd w obecnych rozgrywkach, tym razem pod naszym ostrzałem padła ekipa Dąbrovia Wielogłowy, która dała sobie wbić aż 8 goli.

Początek meczu był bardzo nerwowy, szybko straciliśmy głupią bramkę i musieliśmy odrabiać straty. Udało się szybko odrobić za sprawą naszego kapitana Mateusza Hojnora. Niestety następnie sytuacja się powtarza znów strata gola, gdzie po kilku minutach Kacper Kubisz doprowadza do remisu.

Do przerwy remisowaliśmy z Dąbrovią tylko 2:2. Jednak druga połowa to ogromna dominacja ULKSu. Gracze Dąbrovi mocno osłabli, co skutecznie wykorzystywała nasza drużyna. Licznik bramek zatrzymał się na liczbie 8, to najmniejszy wymiar kary. Ozdobą meczu była przepiękna bramka Tomka Gajkowskiego. Brawa dla całej drużyny!

Dąbrovia Wielogłowy - ULKS Korzenna 3:8 (2:2) [TR]

1:0 Dąbrovia 9,

1:1 M.Hojnor 12 (as. A.Kois),

2:1 Dąbrovia 20,

2:2 K.Kubisz 25 (as. P.Wielgus),

3:2 J.Turski 40 (as. M.Hojnor),

4:2 T.Gajkowski 42 (as. K.Paciorek),

5:2 P.Wielgus 48 (as. M.Grygiel),