W meczu z Przydonicą, czyli ostatnią drużyną ligowej tabeli musieliśmy wygrać. Tak rzeczywiście było, trafiliśmy rywalowi 5 goli, tracą 2 bramki. Nerwowości mimo okazałego wyniku w tym meczu nie brakowało!

Mecz się dobrze dla nas ułożył, już na początku zdobywamy bramkę i gra się nam łatwiej. Atakujemy, marnujemy dużo dogodnych okazji, w końcu w 29 minucie dobrą akcję wykańcza P.Szambelan i mamy 2:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza polowa meczu.

W drugiej Przydonica zdobyła kilka minut po wznowieniu bramkę kontaktową. Na nasze szczęście w miarę szybko odpowiedzieliśmy 3 gole, za sprawą Adriana Szeligi, który trafił gola po strzale z głowy. Była to pierwsza bramka Adriana w ULKS Korzenna.

W końcówce meczu gole trafili jeszcze Dawid Widlak oraz Tomasz Kuzera, Przydonica ró1)nież raz odpowiedziała. Mecz zakończył się zwycięstwem ULKSu 5:2.

ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 5:2 (2:0)

1:0 A.Szczerba 3 (as. J.Kantor),

2:0 P.Szambelan 29 (as. D.Wielgus),

2:1 Przydonica 55,

3:1 A.Szeliga 60 (as. P.Stawiarski),

4:1 D.Widlak 63 (as. K.Baczyński),

4:2 Przydonica 80,

5:2 T.Kuzera 90 (z rzutu karnego).