Korzenna po serii zwycięstw, przegrywa mecz. Naszym pogromcom okazał się Zyndram, który z kolei po serii porażek – zwyciężył – można powiedzieć, że zasłużenie, jednak po ostatnim gwizdku schodziliśmy do szatni z niedosytem!

Dziś drużyna Korzennej grała osłabiona, w naszej kadrze wystąpiło dziś 3 graczy, którzy po raz pierwszy w tym sezonie zagrali w seniorach. Nasza problemy kadrowe wynikały z różnych powodów.
Mimo wszystko, bardzo dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Już po dwóch swoich próbach, dwukrotnie do siatki rywala trafia Paweł Chronowski. Najpierw z 5 metrów trafił do siatki Bulandy, następnie po pięknym podaniu Tomasza Kuzery, wygrał pojedynek 1 na 1 z golkiperem Zyndrama.

Prowadziliśmy 0:2, jednak gospodarze bardzo ambitnie walczyli. Szybko trafili bramkę kontaktową i do przerwy schodziliśmy prowadząc 1:2.

W drugiej połowie Zyndram ruszył na Korzenną, raz po raz wyprowadzali gospodarze niezłe akcje. Sporo mieli rzutów rożnych. Właśnie po dwóch takich straciliśmy dwie bramki. Bardzo dobrze bił stałe fragmenty gry Dawid Słowik, to właśnie po dwóch jego podaniach gracze z Łącka skierowali piłkę do naszej bramki. Przy stanie 2:2 wątpliwy rzut karny dla gospodarzy odgwizdał również arbiter. Jednak znakomicie broniący w tym meczu Arek Kulpa, obronił jedenastkę!

Walczyliśmy dziś o każdy centymetr boiska. Niestety nie udało się zdobyć chociażby punkty w tym meczu, na który tak bardzo zasłużyliśmy! Mieliśmy również dogodne sytuację najlepszą z nich zmarnował w drugiej połowie Dawid Woliński.

Mimo porażki, cieszy postawa naszej drużyny, która mimo wielu swoich problemów zagrała bardzo ambitnie. Już za tydzień walczymy z ULKS Przydonica!

Zyndram Łącko - ULKS Korzenna 3:2 (1:2)

0:1 P.Chronowski 20 (as. A.Szczerba),

0:2 P.Chronowski 35 (as. T.Kuzera),

1:2 D.Słowik 42,

2:2 Zyndram 65,

3:2 Zyndram 75.

W 62 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Zyndram.

Żółta kartka: A.Kulpa.

ULKS: A.Kulpa - T.Kuzera, K.Bajorek, A.Szeliga, J.Kantor - M.Kantor, D.Widlak, P.Chronowski, D.Woliński, B.Grząbel (50 J.Martuszewski) - A.Szczerba.