Seniorzy idą jak burza! Kolejny raz wychodzą zwycięsko ze swojego pojedynku! W niedzielne popołudnie nie daliśmy szans Dunajcowi Nowy Sącz wygrywając 2:0.

Maraton majowy już za nami! W przeciągu kilkunastu dni rozegraliśmy co 3 dni aż 6 meczy! Ten salony okres zakończyliśmy meczem z Dunajcem. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie, który w dwóch ostatnich meczach wygrywał po 3:0, jedyna zmiana na bramce, do bramki wrócił po krótkiej przerwie nasz pierwszy bramkarz Arek Kulpa.

Bramki w tym meczu wpadły dopiero w drugiej połowie spotkania, kiedy na murawie pojawili się rezerwowi. Autorem bramki był właśnie jeden z nich, Kamil Baczyński popisał się dobrą główką, wykorzystał on dobre dośrodkowanie Przemka Szambelana.

Drugi gol padł po dobrej kontrze ULKSu, Dominik Wielgus podaje do Dawida Widlaka, który soczystym strzałem nie daje szans golkiperowi Dunajca.
Przed naszą drużyną tygodniowa przerwa! Za tydzień udajemy się do Łącka, gdzie zmierzymy się z miejscowym Zyndranem!

ULKS Korzenna - Dunajec Nowy Sącz 2:0 (0:0)

1:0 K.Baczyński 70 (as. P.Szambelan),

2:0 D.Widlak 85 (as. D.Wielgus).

Mecz bez żółtych kartek.

ULKS: A.Kulpa - K.Bajorek, T.Kuzera, J.Kantor, A.Szeliga - M.Kantor, D.Widlak, P.Stawiarski (46 K.Baczyński), P.Chronowski (60 A.Szczerba), D.Wielgus - P.Szambelan (90 B.Grząbel).

Sędziował: J.Alibożek (KS Gorlice).