Trampkarze ULKSu Korzenna przegrywają po raz drugi w obecnych rozgrywkach. Tym razem naszym pogromcą okazały się rezerwy Sandecji Nowy Sącz. Rywalizowaliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną, mimo naszych sporych wysiłków, nie udało się zwyciężyć.

Sandecja w tym meczu miała przewagę, udokumentowała to zdobyczą bramkową. Do przerwy prezentowaliśmy się lepiej, remisowaliśmy 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył nasz kapitan Mateusz Hojnor z rzutu karnego. Przed kilkanaście minut prowadziliśmy w tym meczu, niestety Sandecja wyrównała, zaś w drugiej połowie dołożyli jeszcze 2 bramki. Im bliżej końca tym więcej zaczynało brakować nam sił. Efektem tego były proste błędy i bramki dla naszych rywali.

Ciężki początek naszych trampkarzy. Oczywiście nie załamujemy się, znamy swoją wartość i wkrótce to udowodnimy!

ULKS Korzenna - Sandecja II Nowy Sącz 1:3 (1:1)

1:0 M.Hojnor 15 (z rzutu karnego),

1:1 Sandecja 26,

1:2 Sandecja 40,

1:3 Sandecja 60.

ULKS: M.Grygiel – K.Kaczmarek, K.Kubisz, A.Kois, M.Oracz – M.Hojnor, S.Grygiel, T.Gajkowski, K.Kubiak, J.Turski – P.Wielgus. Oraz: Ł.Bajerski, S.Semla, Sz.Gut, M.Łacny, P.Błażusiak, K.Gołąb, G.Woliński.

Sędziował: D.Tutko (KS Gorlice).