Kolejny zwycięski sparing seniorów ULKSu Korzenna!To już piąty nasz pod rząd mecz kontrolny w którym triumfujemy! Tym razem pokonaliśmy naszego rywala ligowego Amatora Paszyn. Znowu trafiliśmy wiele goli, nie tracąc żadnej bramki! Jeszcze kilka tygodni i rozpoczynamy ligowe zmagania!

Dziś w Szalowa Sport Arena mierzyliśmy się z naszym rywalem ligowym – Amatorem Paszyn. W pierwszej połowie po bramkach Tomasza Kuzery  z rzutu karnego i Przemysława Szambelana przy której piękną asystą popisał się Krzysiek Bajorek prowadziliśmy 2:0. W drugiej połowie dominowała już tylko Korzenna. Mimo kilku zmian kadrowych, ogromnie przeważaliśmy Amatora. Licznik z bramkami zatrzyma się dziś na 6 trafieniach, spokojnie mogło być więcej bramek.  Cieszy niezwykle dziś nasza gra w defensywie i fakt, żę nei trafiliśmy bramki.

ULKS Korzenna – Amator Paszyn 6:0 (2:0)

Bramki: P.Szambelan x2, G.Mróz x2, T.Kuzera (z rzutu karnego), B.Grząbel.

ULKS: A.Kulpa – K.Bajorek, D.Nowak, J.Kantor, M.Kantor – T.Kuzera, D.Wielgus, K.Baczyński, P.Stawiarski – P.Szambelan, A.Szczerba. Oraz: G.Mróz, A.Szeliga, P.Chronowski, D.Widlak, B.Grząbel.