W dniu 20.01.2018 r.  o godz. 17.00 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu ULKS Korzenna w związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego Zarządu.  Licznie zgromadzeni członkowie naszego klubu wybrali nowy Zarząd. Zaprezentowano tez nowego Trenera, z którym spotkali się nasi zawodnicy.

 

 


Na nową kadencję wybrany został następujący Zarząd:

  • Albert Szczerba – Prezes,
  • Ryszard Kuzera – Vice Prezes,
  • Jakub Stawiarski – Vice Prezes,
  • Artur Boroński – Sekretarz,
  • Krzysztof Bajorek – Skarbnik,
  • Jan Kantor – Członek Zarządu,
  • Marcin Kantor – Członek Zarządu.


Skład komisji rewizyjnej:

  • Przemysław Szambelan – Przewodniczący,
  • Kazimierz Podobiński – Członek komisji,
  • Tomasz Kuzera – Członek komisji.


Po spotkaniu walnym, nasi zawodnicy spotkali się z nowym duetem trenerskim, który będzie obecnie prowadził naszą drużynę seniorów i juniorów. Trener Bogdan Wójs, oraz jego asystent trener Robert Wójsik, skierowali kilka słów do swoich nowych podopiecznych. Ustalono terminy treningów oraz wstępny plan przygotowania zimowego przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018! Trener Bogdan to doświadczony szkoleniowiec, który w tym fachu pracuje od 30 lat. W Korzennej pracować będzie po raz trzeci. Nowemu Zarządowi jak i Sztabowi Trenerskiemu oraz wszystkim członkom klubu ULKS Korzenna życzymy wszystkiego dobrego, abyśmy nadal budowali coś w Korzennej z czego będziemy dumni!

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 3
Datum Niedziela, 19 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Helena 1 3
2 Hart 1 3
2 Łosoś 1 3
4 Korzenna 1 3
5 Victoria 1 3
6 Świniarsko 1 3
7 Biegonice 1 1
7 Zyndram 1 1
9 Amator 0 0
9 Dunajec 0 0
11 Budowlani 1 0
12 Górka 1 0
13 Grybovia 1 0
14 Ubiad 1 0
15 Mszalnica 1 0
15 Zawisza 1 0