Wszystkie drużyny młodzieżowe, które wystawiliśmy do rozgrywek halowych na turniej OZPN awansowały do finałów okręgowych, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z okręgów Limanowa, Gorlice, Podhale i Nowy Sącz! Trampkarze starsi wygrali w swojej kategorii wiekowej!

 

 

Młodziki:

Po raz pierwszy w historii startów w halowych turniejach OZPN Nowy Sącz, ULKS Korzenna wystawiła do boju drużynę Młodzików! Nasi chłopcy bardzo dzielnie się spisali i wywalczyli awans do turnieju Okręgowego, gdzie zmierzą się z rywalami z Nowego Sącza, Limanowej, Nowego Targu i Gorlic. Grupę przeszliśmy jak burza z kompletem punktów, pokonując 2:1 Piątkovię/Łęg, 2:0 Kolejarza Stróże oraz 1:0 Nawoj Nawojową. Swojego pogromcę znaleźliśmy w następnej fazie. 0:0 z Dunajcem Nowy Sącz, i porażka w karnych. Bramki dla ULKSu zdobyli 3x Patryk Wielgus, 1x Grzegorz Rosiek oraz 1x Sebastian Semla. Mimo to uplasowaliśmy się za plecami ekip Sandecji Nowy Sącz, Dunajca co dało nam awans do kolejnego szczebla tych rozgrywek! Gratulacje! ULKS: Janek Wolak, Sebastian Grygiel, Sebastian Semla, Grzegorz Rosiek, Patryk Wielgus oraz Mateusz Łacny! 

Trampkarze:

Korzenna mistrzem OZPN w Nowym Sączu w turnieju halowym w kategorii trampkarz! Nasza ekipa spisała się znakomicie nie dając szans nikomu, wywalczyliśmy pierwsze miejsce i przepustkę do kolejnego turnieju Okręgowego. W grupie nasza ekipa zwyciężyła 1:0 z Grybovią (Bramka: P.Wielgus) oraz 4:0 z Kolejarzem Stróże (Bramki: P.Wielgus x2, A.Kois, K.Kubiak), w ostatnim meczu grupowym przegraliśmy z solidnym Dunajecem Nowy Sącz 0:2. Do ćwierćfinałów awansowaliśmy z drugiego miejsca, gdzie podejmowaliśmy mistrza grupy C, jedną z 6 drużyn Sandecji, które dziś prezentowały się na turnieju. Łatwo nie było, ale udało się wygrać 1:0 po bramce Kamila Kaczmarka, warto dodać, że to był jedyny gol stracony w tym turnieju tej drużyny Sandecji. W półfinale mieliśmy okazję do rewanżu z Dunajcem, który pokonał Galicję Nowy Sącz. Korzenna wygrała 2:1 (Bramki: P.Wielgus i M.Hojnor). W finale podobnie jak w poprzednim meczu musieliśmy odrabiać straty. Rywalizowaliśmy z bardzo mocna drużyną Sandecji. Po straconym golu, szybko wyszliśmy na prowadzenie (Bramki: P.Wielgus, K.Kubisz) i utrzymaliśmy jedno bramkowe prowadzenie do końca meczu! To ogromny sukces naszych trampkarzy! Bardzo rzadko tego typu turniejach wygrywa ktoś inny niż Sandecja czy Dunajec! Gratulacje i wielkie brawa dla naszej bardzo dobrej, ambitnej i równiej drużyny! ULKS: Michał Grygiel – Kacper Kubisz, Mateusz Hojnor, Kamil Kaczmarek, Patryk Wielgus, Krzysztof Kubiak oraz Antek Kois! 

Juniorzy starsi:

Kolejny sukces naszych drużyn młodzieżowych! W sobotnie przed południe rywalizowali nasi juniorzy starsi, którzy zostali wicemistrzami turnieju OZPN Nowy Sącz! Nasza ekipa grupę przeszła bardzo pewnie wysoko wygrywając swoje mecze. Najpierw 4:1 pokonaliśmy Ogniwo Piwniczną Zdrój (Bramki: D.Szeliga x2, P.Stawiarski oraz T.Kuzera). Następnie z drugą drużyną Dunajca wygraliśmy 2:0 (Bramki: D.Widlak oraz K.Krasiński). W ostatnim meczu z Piątkovią/Łęg wygraliśmy 5:0 (Bramki: dwie D.Szeliga, dwie P.Stawiarski oraz D.Widlak. W grupy wyszliśmy z pierwszego miejsca gdzie w półfinale rywalizowaliśmy ze Skalnikiem Kamionka Wielka. Mecz wygraliśmy 1:0 po bramce Daniela Szeligi. Dzięki temu awansowaliśmy do finałowej trójki razem z drużynami Dunajec I oraz Dunajec II. Tutaj niestety ulegliśmy pierwszej ekipie sądeckiego Dunajca 1:0. Z drugą drużyną Dunajca wygraliśmy 1:0, po bramce Konrada Krasińskiego z rzutu wolnego. Te wyniki dały nam bardzo dobre drugie miejsce, ponieważ Dunajec I pokonał Dunajec II. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku! Podobnie jak młodziki, trampkarze – juniorzy również wystąpią w turnieju finałowym okręgowym OZPN Nowy Sącz! Gratulacje! ULKS: Szymon Szczerba - Adrian Szeliga, Tomasz Kuzera, Dawid Widlak, Daniel Szeliga, Konrad Krasiński, Patryk Stawiarski, Michał Kantor, Jakub Kantor. 

Zdjęcia z turniejów dostępne na naszym Facebooku:

>Zdjęcia: Młodziki<       >Zdjęcia: Trampkarze<       >Zdjęcia: Juniorzy< 

 

Komentarze 

 
#1 soccerfan 2018-01-17 23:24
widze, ze Sandecja i Dunajec znalazly wreszcie w okolicy ekipe, z ktora moga zagrac na serio! Gratuluje Korzenna!
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 12 27
2 Korzenna 11 27
3 Sokół 11 26
4 Grybovia 12 25
5 Gród 11 25
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 11 13
9 Hart 11 11
10 Kolejarz 11 10
11 Świniarsko 11 8
12 Helena 12 6
13 Wicher 12 4