Łukasz Schreiner po półtora roku pracy w klubie ULKS Korzenna zrezygnował z funkcji trenera seniorów oraz juniorów. W klubie pracował od lipca 2016 roku, w grudniu 2017 złożył na ręce Zarządu rezygnację z pełnionego stanowiska. Rezygnacja została przyjęta.


Trener Łukasz wraz z drużyną seniorów w ubiegłym sezonie uplasował się na dobrym 4 miejscu w klasie A. W obecnym sezonie po rundzie jesiennej i rozegranych 14 meczach zajmuje miejsce 6 z niewielką startą do czołowych lokat. W sumie z seniorami ULKSu rozgrał 44 ligowe mecze, wygrał 20 z nich, zanotował 12 remisów oraz poniósł 12 porażek. Rozegrał również 4 mecze Pucharu Polski (2 zwycięstwa i 2 porażki).


Niesamowite statystyki meczowe trener Łukasz zanotował z naszymi juniorami starszymi. W poprzednim sezonie zwyciężył ligę, następnie bez porażki przeszedł baraże OZPN, gdzie dotarł do pamiętnego meczu barażowego MZPN z Bochnią. Dla naszego Trenera jest to największy sukces, który na pewno będzie zapamiętany na bardzo długo i ciężko będzie go mu kiedyś powtórzyć. Wielka szkoda, że wraz z naszą drużyną, mimo iż na to zasłużył, nie mógł wystąpić na poziomie Małopolskiej Ligii Juniorów Starszych. Pod wodzą trenera Łukasza nasi juniorzy rozegrali 39 spotkań, aż 34 razy zwyciężyli, 1 raz zremisowali oraz tylko 4-krotnie przegrali. Obecnie po połowie rozgrywek są na dobrej drodze, aby wygrać ligę, czyli powtórzyć sukces z przed roku.


Trener Łukasz zostanie zapamiętany przez cały ULKS bardzo dobrze. To przede wszystkim niezwykła ambicja, zawsze bardzo poważne traktował to co robił, działał z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Zawsze obecny na treningach, nigdy nie zawiódł, również zawsze dyspozycyjny podczas meczów juniorów czy seniorów. Zawsze przygotowany i umiejący sobie radzić z problemami.


Dziękujemy za wszystko Trenerowi Łukaszowi. Za półtora roku wspaniałej współpracy, za wszystkie mecze, emocje z tym związane, życzliwość i co najważniejsze treningi, z których nasi zawodnicy mogli wynieść wiele dobrego. Życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej i w życiu osobistym.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 3
Datum Niedziela, 19 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Helena 1 3
2 Hart 1 3
2 Łosoś 1 3
4 Korzenna 1 3
5 Victoria 1 3
6 Świniarsko 1 3
7 Biegonice 1 1
7 Zyndram 1 1
9 Amator 0 0
9 Dunajec 0 0
11 Budowlani 1 0
12 Górka 1 0
13 Grybovia 1 0
14 Ubiad 1 0
15 Mszalnica 1 0
15 Zawisza 1 0