Po dobrej serii bez porażki seniorów, niestety przyszła kolej na przegraną. Zanotowaliśmy ją na Ubiadzie, gdzie przegraliśmy z miejscowym LKSem 2:1. Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, jednak oczywiście liczyliśmy na kolejny nie przegrany mecz. Niestety nie udało się.

Mecz fatalnie rozpoczęliśmy, od początku Ubiad bezlitośnie wykorzystywał nasze błędy, wobec tego szybko straciliśmy bramkę. Niefrasobliwość w naszej defensywie i Rafał Baran uderza skutecznie.

Mecz był wyrównany, obydwie ekipy stwarzały groźne akcje, niestety mocno zawodziła dziś skuteczność graczy ULKSu. Spotkanie było twarde, nasi rywale zagrali całkiem dobrze, nie odstawiali nogi, walczyli o każdy centymetr boiska. Ubiad jeszcze w tej pierwszej połowie podwyższył prowadzenie. Rzut wolny, dobra wrzutka, zupełnie niepilnowany Rafał Baran, który głową uderza w poprzeczkę bramki. Piłka spada w nasze pole karne, którą skutecznie dobija Matusik. 2:0.

W drugiej połowie graliśmy już dużo lepiej, z minuty na minutę byliśmy coraz groźniejsi, jednak łatwo nam było nadziać się na kontrę Ubiadu. Mieliśmy sporo dobrych okazji, jednak nasze strzały były zbyt lekkie, niecelne lub bardzo dobrze bronił je golkiper Ubiadu.  Najbliżej zdobycia bramki był Paweł Chronowski, który trafił w słupek. Bramka padła dopiero w 88 minucie, po faulu na Albercie Szczerba z rzutu karnego trafił Daniel Szeliga. Niestety było już za późno, aby doprowadzić chociażby do remisu.  Walczymy dalej! Już za tydzień pojedynek z Górką Szczereż na boisku w Korzennej!

LKS Ubiad - ULKS Korzenna 2:1 (2:0)

1:0 R.Baran 13,

2:0 P.Matusik 27,

2:1 D.Szeliga 88 (z rzutu karnego).

Żółte kartki: Sz.Bogdanowicz, K.BajdelChronowski.

Ubiad: 1 Michał Bajdel - 10 Rafał Świderski, 17 Jarosław Sromek, 11 Damian Poręba (13 Andrzej Nowak (70'), 18 Krzysztof Nowak, (2 Krzysztof Bajdel (65'), 5 Damian Michalik, 14 Piotr Matusik, 8 Szymon Bogdanowicz, 3 Piotr Bielak, 6 Jakub Baran, 7 Rafał Baran.

ULKS: A.Kulpa - K.Bajorek, D.Nowak, T.Michalak, P.Mróz - P.Szambelan (70 P.Chronowski), D.Szeliga, M.Kantor, D.Wielgus (65 K.Baczyński) - J.Gródek (3 I.Ogorzałek), A.Szczerba.

Sędziował: W.Dybiec (KS Nowy Sącz).